Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn

Zdjęcie do Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn

      Czym zajmują się Pan Wójt, pracownicy Urzędu? Kto pomoże w remoncie przedszkola? A do kogo mamy się zgłosić żeby umówić się na wizytę u Wójta? Tego wszystkiego dowiedziały się przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Kruszewcu, Biedaszkach i Nakomiadach odwiedzając Urząd Gminy Kętrzyn.

W ostatnich dniach Wójt Gminy Kętrzyn przyjął u siebie w gabinecie ważne delegacje – maluchy z Kruszewca, Biedaszek i Nakomiad. Wizyta była ciekawą przygodą dla najmłodszych mieszkańców naszej Gminy. Podczas spotkania Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski wraz z pracownikami Panią Anną Abramowicz i Martą Szmyd oprowadził najmłodszych po Urzędzie i przedstawił, czym zajmują się pracownicy na poszczególnych stanowiskach. Poznały również pracowników księgowości, ewidencji ludności, gdzie poruszane były tematy dokumentów tożsamości oraz zarządzania kryzysowego. Pani Justyna opowiedziała o "uciekinierze" z Czernik i goście mogli przywitać się z żółwiem "Romanem”. W sekretariacie obowiązkowo każdy przedszkolak musiał postawić pieczątkę, a z księgowości maluchy wyszły z „paragonem” - jak same nazwały wydruk z kalkulatora księgowego. Największe wrażenie zrobił na maluchach gabinet i fotel Wójta, na którym dzieci chętnie pozowały do zdjęć. Zdecydowanie przedszkolakom podobało się stanowisko Wójta jak i Pani sekretarki bo wśród grup podczas spotkań te stanowiska cieszyły się dużym zainteresowaniem. 

Oprócz tego, jak funkcjonuje urząd, jak podzielone są obowiązki oraz czym zajmuje się wójt, maluchy dowiedziały się, ile lat ma Pan Wójt, dlaczego na suficie w sali konferencyjnej jest duuuuża plama oraz kto opłaca faktury za zabawki do przedszkola.

Przedszkolaki na zakończenie otrzymały od Pana Wójta łakocie, przypinkę oraz wiatraczek z herbem Gminy Kętrzyn z czego były bardzo zadowolone.

Dziękujemy za odwiedziny!

 

Galeria zdjęć

Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 24 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 23 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 22 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 21 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 20 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 19 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 18 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 17 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 16 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 15 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 14 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 13 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 12 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 11 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 10 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 9 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 8 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 7 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 6 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 5 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 4 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 3 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 2 Przedszkolaki opanowały Urząd Gminy Kętrzyn 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.