Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Umowa na modernizację dróg gminnych – Podpisana!

Podpisanie umowy 
 

     28 kwietnia w Urzędzie Gminy Kętrzyn, Wójt Gminy Kętrzyn Paweł Bobrowski przy kontrasygnacie Skarbnika Krystyny Kalisz oraz w obecności Przewodniczącej Rady Gminy Kętrzyn Teresy Juchniewicz, Radnych Gminy Kętrzyn: Katarzyny Rodak, Leokadii Kajcińskiej oraz Agnieszki Mańkowskiej i Marka Lemieszka Kierownika Referatu Rozwoju Gospodarczego Gminy Kętrzyn, podpisał umowę z Wykonawcą wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego - Firmą Usługi Budowlane i Transportowe Mariola Deszczyńska z siedzibą w Kętrzynie.

Zakres prac będzie obejmował:

  • 1) Przebudowę drogi w miejscowości Karolewo - od środka wsi do drogi wojewódzkiej nr 592 Kętrzyn – Giżycko. W ramach przebudowy wykonane zostaną następujące prace: przebudowa sieci wod. – kan, budowa kanalizacji deszczowej, położenie nawierzchni z kostki granitowej, budowa chodników oraz oświetlenia. dł. 563 m.
  • 2) Modernizację drogi od miejscowości Smokowo do miejscowości Grabno - polega na wykonaniu robót według dokumentacji projektowej, z zastrzeżeniem, że szerokości drogi ulega zmianie w stosunku do projektowanej na szerokość 4,5 m oraz długość przebudowywanego odcinka zmienia się w stosunku do projektowanej na długość 2,46 km w kilometrze 0+000 do 2-460,15 co uwzględniono w przedmiarze robót. Nawierzchnia potrójnie powierzchniowo utrwalana.

Całkowita wartość inwestycji wynosi 5 951 442,86 zł. Wykonanie zadania możliwe jest dzięki wsparciu w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Strategicznych Polski Ład, z którego Gmina Kętrzyn uzyskała dofinansowanie w wysokości 5 653 870,72 zł, co stanowi 95% wartości inwestycji.

Planowane roboty budowlane maja potrwać do końca września 2024r.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.