Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Zabawa Karnawałowa w Koczarkach

Zdjęcie do Zabawa Karnawałowa w Koczarkach

Karnawał, to czas beztroskiej zabawy, z której skorzystały dzieci z sołectwa Koczarki oraz Langanki.
Świetlica wiejska w Koczarkach była miejscem, gdzie zabawę poprowadziła grupa animacyjna" Taka impreza". Nasze pociechy brały udział we wszystkich atrakcjach, które zaoferowała im grupa z Reszla. Były tańce w rytm muzyki z filmu " Akademia Pana Kleksa", świecące pałki, wieszanie skarpetek, segregowanie piłeczek i wiele innych zabaw, z których dzieci bardzo chętnie korzystały. Podczas muzycznego quizu zarówno dziewczęta jak i chłopcy wykazali się świetną znajomością piosenek .
Egzamin z rozpoznawalności marek produktów zdali wszyscy uczestnicy łącznie z rodzicami. Największą atrakcją jak zawsze, okazało się cudowne, w ogromnej ilości, kolorowe konfetti. Tu zabawa była świetna, można było rzucać się do woli, poleżeć na miękkim podłożu, zakopać się jak w sianie.
Nadszedł jednak czas, gdy zabawa dobiegła końca.
Dzieci radosne, uśmiechnięte i szczęśliwe opuściły naszą świetlicę.
Podczas zabawy oprócz dzieci, młodzieży oraz rodziców i opiekunów gościliśmy radną Gminy Kętrzyn p. Mirosławę Katiuszyn oraz sołtysa Langanki p. Krzysztofa Wróblewskiego.
Serdeczne podziękowania za ufundowanie poczęstunku "
P. Asi i Erwinowi Roszig
P. Mirosławie Katiuszyn
P. Krzysztofowi Wróblewskiemu
P. Kazimierzowi Korzeniewskiemu
Dziękujemy mieszkańcom Langanki oraz Koczarek za miło spędzony czas, szczególnie dzieciom, które bardzo chętnie uczestniczyły w zabawie.
Mam nadzieję, że spotkamy się za rok.


Opiekun świetlicy Małgorzata Szczęsnowicz

Galeria zdjęć

Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 13 Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 12 Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 11 Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 10 Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 9 Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 8 Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 7 Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 6 Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 5 Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 4 Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 3 Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 2 Zabawa Karnawałowa w Koczarkach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.