Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Dzień Babci I Dziadka oraz spotkanie z kolędą w Koczarkach

Zdjęcie do Dzień Babci I Dziadka oraz spotkanie z kolędą w Koczarkach

      20.01.2024  w świetlicy wiejskiej " Hydrofornia " w Koczarkach miało miejsce spotkanie. Jego celem były uroczyste obchody świąt naszych kochanych babć i dziadków a także wspólne śpiewanie kolęd. W pierwszej części spotkania przywitaliśmy wszystkich przybyłych gości oraz mieszkańców Koczarek. Nadia, Oliwia, Nadia, Nikola oraz Lilka przedstawiły krótki program artystyczny , a następnie wręczyły upominki wszystkim uczestnikom  wydarzenia.

W dalszej części wieczoru, po krótkim wprowadzeniu wszyscy śpiewali kolędy. " Bóg się rodzi", " Cicha  noc", " Lulajże Jezuniu" i wiele innych kolęd wypełniły całą salę.

Poprzez śpiewanie kolęd wyrażamy wielką radość,  miłość, szacunek nie tylko do narodzonego Jezusa ale także do siebie nawzajem.

Podczas spotkania był czas na śpiew, rozmowę, a także posiłek.

Gośćmi naszymi byli:

 • Ks.proboszcz Parafii Nakomiady Andrzej Józwik
 • Wójt Gminy Kętrzyn P. Paweł Bobrowski 
 • Dyrektor GOK-u  Kętrzyn P.Marta Szmyd 
 • Członek Zarządu Rady Powiatu P. Olga Wanago 
 • Inspektor d/s Oświaty P.Anna Abramowicz
 • Radna Gminy Kętrzyn P.Mirosława Katiuszyn 
 • Sołtys Koczarek P.Kazimierz Korzeniewski 
 • Pracownik GOK-u Kętrzyn P.Irena Szulc
 • Mieszkańcy Koczarek
 • Serdeczne podziękowania młodym artystkom,
 • P. Irence za nieocenioną pomoc w przygotowaniach,
 • P. Asi za pyszne ciasto 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za bardzo miło spędzony czas.

Małgorzata Szczęsnowicz

Dzień Babci i Dziadka - spotkanie Dzień Babci i Dziadka - spotkanie

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.