Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej

Zdjęcie do XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej

     Na dwóch boiskach stadionu gminnego w Łazdojach po raz 21 odbył się letni turniej piłki nożnej mieszkańców Gminy Kętrzyn. W tegorocznych rozgrywkach o Puchar Wójta rywalizowały 4 drużyny składające się z zawodników z kilkunastu miejscowości Gminy.

Puchar Wójta wywalczyła Stachowizna, która podobnie jak przed rokiem okazała się najlepsza. Drugie miejsce, również podobnie jak przed rokiem zajęłą najmłodsza drużyna - Łazdoje.

Trzecie miejsce zajęła Nowa Różanka wyprzedzając Filipówkę.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, medale i piłki nożne.

Nagrody indywidualne odebrali:

  • Marcin Książek, król strzelców - 4 bramki;
  • Bartłomiej Dymek, najlepszy bramkarz;

Najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn:

  • Mateusz Żelepień;
  • Jakub Kalisz;
  • Tomasz Radziwoniuk;
  • Aleksander Grząślewicz.

 

Mamy za sobą 41 turniejów (20 halowych i 21 letnich), w których zwyciężali:

 

15 razy Stachowizna;

9 - Nowa Różanka; 

7 - Wilkowo;

5 - Wopławki;

2 - Martiany i Karolewo;

1 - Muławki.

 

Galeria zdjęć

XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 39 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 38 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 37 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 36 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 35 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 34 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 33 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 32 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 31 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 30 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 29 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 28 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 27 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 26 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 25 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 24 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 23 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 22 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 21 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 20 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 19 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 18 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 17 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 16 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 15 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 14 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 13 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 12 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 11 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 10 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 9 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 8 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 7 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 6 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 5 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 4 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 3 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 2 XXI Letni Puchar Wójta w Piłce Nożnej 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.