Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Noc Świętojańska

Zdjęcie do Noc Świętojańska

     W sobotni wieczór 24 czerwca na Terenie Rekreacyjno Wypoczynkowym nad jeziorem Mój w Czernikach przenieśliśmy naszych gości w czasie. Były zioła, wspólne wyplatanie i puszczanie wianków, woda, śpiew i poszukiwanie kwiatu paproci, a wszystko to za sprawą Nocy Świętojańskiej.

Świętowanie rozpoczęło widowisko „Wilija św. Jana” w wykonaniu Zespołu Ludowego Węgojska Strużka. Całą zabawę uwieńczył natomiast pokaz Teatru Tańca z Ogniem w wykonaniu zespołu Transfuzja Pracownia Tańca i Ognia TRANSFUZJA.

Galeria zdjęć

Noc Świętojańska 113 Noc Świętojańska 112 Noc Świętojańska 111 Noc Świętojańska 110 Noc Świętojańska 109 Noc Świętojańska 108 Noc Świętojańska 107 Noc Świętojańska 106 Noc Świętojańska 105 Noc Świętojańska 104 Noc Świętojańska 103 Noc Świętojańska 102 Noc Świętojańska 101 Noc Świętojańska 100 Noc Świętojańska 99 Noc Świętojańska 98 Noc Świętojańska 97 Noc Świętojańska 96 Noc Świętojańska 95 Noc Świętojańska 94 Noc Świętojańska 93 Noc Świętojańska 92 Noc Świętojańska 91 Noc Świętojańska 90 Noc Świętojańska 89 Noc Świętojańska 88 Noc Świętojańska 87 Noc Świętojańska 86 Noc Świętojańska 85 Noc Świętojańska 84 Noc Świętojańska 83 Noc Świętojańska 82 Noc Świętojańska 81 Noc Świętojańska 80 Noc Świętojańska 79 Noc Świętojańska 78 Noc Świętojańska 77 Noc Świętojańska 76 Noc Świętojańska 75 Noc Świętojańska 74 Noc Świętojańska 73 Noc Świętojańska 72 Noc Świętojańska 71 Noc Świętojańska 70 Noc Świętojańska 69 Noc Świętojańska 68 Noc Świętojańska 67 Noc Świętojańska 66 Noc Świętojańska 65 Noc Świętojańska 64 Noc Świętojańska 63 Noc Świętojańska 62 Noc Świętojańska 61 Noc Świętojańska 60 Noc Świętojańska 59 Noc Świętojańska 58 Noc Świętojańska 57 Noc Świętojańska 56 Noc Świętojańska 55 Noc Świętojańska 54 Noc Świętojańska 53 Noc Świętojańska 52 Noc Świętojańska 51 Noc Świętojańska 50 Noc Świętojańska 49 Noc Świętojańska 48 Noc Świętojańska 47 Noc Świętojańska 46 Noc Świętojańska 45 Noc Świętojańska 44 Noc Świętojańska 43 Noc Świętojańska 42 Noc Świętojańska 41 Noc Świętojańska 40 Noc Świętojańska 39 Noc Świętojańska 38 Noc Świętojańska 37 Noc Świętojańska 36 Noc Świętojańska 35 Noc Świętojańska 34 Noc Świętojańska 33 Noc Świętojańska 32 Noc Świętojańska 31 Noc Świętojańska 30 Noc Świętojańska 29 Noc Świętojańska 28 Noc Świętojańska 27 Noc Świętojańska 26 Noc Świętojańska 25 Noc Świętojańska 24 Noc Świętojańska 23 Noc Świętojańska 22 Noc Świętojańska 21 Noc Świętojańska 20 Noc Świętojańska 19 Noc Świętojańska 18 Noc Świętojańska 17 Noc Świętojańska 16 Noc Świętojańska 15 Noc Świętojańska 14 Noc Świętojańska 13 Noc Świętojańska 12 Noc Świętojańska 11 Noc Świętojańska 10 Noc Świętojańska 9 Noc Świętojańska 8 Noc Świętojańska 7 Noc Świętojańska 6 Noc Świętojańska 5 Noc Świętojańska 4 Noc Świętojańska 3 Noc Świętojańska 2 Noc Świętojańska 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.