Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój

 

         27 kwietnia nastąpiło długo oczekiwane, uroczyste otwarcie terenu rekreacyjno-wypoczynkowego nad Jeziorem Mój powszechnie nazywanego przez mieszkańców „plażą w Czernikach”.
Paweł Bobrowski – Wójt Gminy Kętrzyn wraz z zaproszonymi gośćmi przecięli wspólnie balonową wstęgę otwierając tym samym uroczyście miejsce do kąpieli. 
Imprezie towarzyszyła moc atrakcji dla dużych i małych. Wśród nich były m.in. pokazy ratownictwa wodnego, pokazy strażackie PPSP w Kętrzynie, turniej siatkówki plażowej oraz zumba. Dzieci mogły wziąć udział w konkursie zamki z piasku. 


Teren Rekreacyjno-Wypoczynkowy obejmuje zarówno miejsca do odpoczynku, jak również aktywnego spędzania czasu. Na zagospodarowanym terenie znajduje się budynek wyposażony w toalety i prysznice damskie oraz męskie, toaletę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych, a także pomieszczenie gospodarcze. Z myślą o najmłodszych powstał plac zabaw z kolorowymi zestawami sprawnościowymi. Również na obiekcie znajdują się dwa pełnowymiarowe boiska do piłki siatkowej, siłownia zewnętrzna, pomost pływający w kształcie litery C, a także parkingi i dwie wiaty drewniane. Inwestycja umożliwia mieszkańcom Gminy Kętrzyn oraz turystom aktywny wypoczynek i rekreację nad wodą. Teren jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich.


Całkowity koszt inwestycji to 1 868 130,88 zł, z czego 1 181 588,27 zł stanowi dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020. 


Zapraszamy i życzymy bezpiecznego korzystania z obiektu!

Galeria zdjęć

Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 37 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 36 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 35 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 34 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 33 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 32 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 31 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 30 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 29 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 28 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 27 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 26 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 25 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 24 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 23 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 22 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 21 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 20 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 19 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 18 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 17 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 16 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 15 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 14 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 13 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 12 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 11 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 10 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 9 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 8 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 7 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 6 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 5 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 4 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 3 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 2 Uroczyste otwarcie Terenu Rekreacyjno–Wypoczynkowego nad Jeziorem Mój 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.