Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn

Zdjęcie do Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn

      W środę, 27 marca br. w Urzędzie Gminy Kętrzyn odbyła się Sesja Rady Gminy Kętrzyn. Była to ostatnia sesja Kadencji Samorządu przypadająca na lata 2018-2024. 

Mijająca kadencja była wyjątkowa ze względu na jej długość. Pierwotnie miała trwać do jesieni 2023r., jednak z uwagi na wybory parlamentarne została wydłużona do kwietnia 2024r. Podczas jej trwania przeżywaliśmy wiele wydarzeń o charakterze ogólnoświatowym, były to m.in. pandemia COVID oraz trwająca nadal wojna na Ukrainie. Mimo wyzwań i trudności, udało się osiągnąć wiele pozytywnych rezultatów, które przyczyniły się do dalszego rozwoju gminy i poprawy warunków życia jej mieszkańców. 

Środowa sesja Rady Gminy była okazją do podziękowania za ponad 5-letnią współpracę. Słowa podziękowania wyraziła Przewodnicząca Rady Gminy Kętrzyn Pani Teresa Juchniewicz, radni oraz Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Mieszkańcom Gminy Kętrzyn za zaufanie, za słowa i wsparcie, które przez te minione 5 lata otrzymaliśmy, za ciekawe rozmowy na różne tematy istotne dla Gminy, za zgłaszane sugestie czy pomysły. 

Dziękujemy!

Galeria zdjęć

Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 23 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 22 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 21 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 20 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 19 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 18 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 17 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 16 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 15 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 14 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 13 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 12 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 11 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 10 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 9 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 8 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 7 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 6 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 5 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 4 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 3 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 2 Uroczysta Sesja rady Gminy Kętrzyn 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.