Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023

     Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż wyłoniliśmy „Najlepszych Czytelników Roku 2023”. Jest nam niezmiernie miło, że mamy Was – tak wspaniałych czytelników i postanowiliśmy to docenić. Gminny konkurs ma charakter cykliczny, a w bieżącym roku odbyła się jego trzecia edycja. Laureaci zostali wyróżnieni w trzech kategoriach wiekowych: dzieci 7-12 lat, młodzież 13-17 lat oraz osoby dorosłe.

We wtorek, 26 marca w Urzędzie Gminy Kętrzyn Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski wraz z Martą Szmyd – Kierownikiem Biblioteki Publicznej Gminy Kętrzyn wręczyli nagrody książkowe oraz dyplomy najlepszym czytelnikom Gminy Kętrzyn oraz Pań biorących udział w konkursie „Dzień Kobiet z książką”.

Niezmiernie nam miło oznajmić, iż w gronie Najlepszych czytelników w Bibliotece Publicznej Gminy Kętrzyn w Czernikach oraz w Filii w Wopławkach i Punktach Bibliotecznych znaleźli się: 

1.      Punkt Biblioteczny w świetlicy „Dziupla” w Pożarkach

 • Łucja Koper 
 • Marlena Adamowicz 

2. Punkt Biblioteczny w świetlicy Nowej Wsi Kętrzyńskiej

 • Amelia Korzeń 
 • Alicja Drężek
 • Andrzej Wroński 

3. Punkt Biblioteczny w świetlicy w Pręgowie

 • Gabriela Pietrin
 • Zofia Kąkol 

4. Punkt Biblioteczny w świetlicy Nowej Różance 

 • Bartosz Misiukiewicz 
 • Krystyna Mieszało

5. Punkt Biblioteczny w świetlicy „Hydrofornia” w Koczarkach

 • Oliwia Wasyk
 • Małgorzata Krzemińska 

6. Punkt Biblioteczny w świetlicy w Smokowie

 • Fabian Zalewski
 • Janina Piworowicz

7. Punkt Biblioteczny w świetlicy w Biedaszkach Małych 

 • Marcelina Adamczyk 
 • Teresa Kamińska

8. Punkt Biblioteczny w świetlicy Mażanach

 • Oliwia Szarejko
 • Gabrysia Rutkowska
 • Emilia Czarnota

9. Punkt Biblioteczny w świetlicy w Łazdojach

 • Maja Abram 
 • Hanna Werbanowska

10. Punkt Biblioteczny w Nakomiadach

 • Zofia Both
 • Zuzanna Both
 • Zofia Mazurek

11.Punkt Biblioteczny w „Spiżarni” KGW „Karolinki” w Karolewie

 • Hania Bobrowska
 • Zofia Walusiak
 • Emilia Gomółka

12. Biblioteka Publiczna Gminy Kętrzyn w Czernikach 

 • Euzebiusz Żukowski 
 • Marcelina Koleśnik
 • Władysława Gan

13. Biblioteka Publiczna Gminy Kętrzyn Filia Wopławki

 • Fabian Zega
 • Kinga Zega
 • Krystyna Stańczak 

Serdecznie gratulujemy i życzymy Wam satysfakcji z przeczytanych książek oraz wielu niezapomnianych przygód czytelniczych! 

Dziękujemy naszym wiernym czytelnikom za chętne przychodzenie do biblioteki i zapraszamy nowych książkofilów w nasze progi!

Galeria zdjęć

NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 25 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 24 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 23 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 22 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 21 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 20 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 19 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 18 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 17 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 16 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 15 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 14 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 13 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 12 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 11 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 10 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 9 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 8 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 7 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 6 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 5 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 4 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 3 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 2 NAJLEPSI CZYTELNICY GMINY KĘTRZYN ROKU 2023 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.