Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU

Zdjęcie do SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU

     11 lipca 2023r. dzieci z Sołectwa Koczarki wraz z rodzicami,  udały się do Parku Trampolin i Sali Zabaw "HOP" W Ełku.

Przygodę na trampolinach rozpoczęły krótką rozgrzewką,przeprowadzoną przez profesjonalistę. Następnie dzieci rozpoczęły zabawę i korzystały ze wszystkiego co było w ofercie Parku. Maluszki bardzo chętnie bawiły się w Sali Zabaw. Starsze dzieci oraz mlodzież skakały na trampolinach, zjeżdżały na zjeżdżalniach,  pokonywały tory przeszkód  i inne.

Rodzice mogli korzystać ze strefy wypoczynkowej, skąd obserwowali swoje "rozbrykane" pociechy.  Będąc w  Ełku skorzystaliśmy również z usług MCDonalds. Po smacznym posiłku udaliśmy się do domu.
Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym mogliśmy  przeżyć tak wspaniały dzień.                        

  Szczególne podziękowania p. Wójtowi Gminy Kętrzyn Pawłowi Bobrowskiemu za udostępnienie autokaru, Radnej Gminy Kętrzyn P Mirosławie Katiuszyn  za ufundowanie soczków oraz p. Ryśkowi za bezpieczną podróż.

Galeria zdjęć

SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 27 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 26 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 25 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 24 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 23 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 22 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 21 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 20 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 19 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 18 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 17 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 16 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 15 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 14 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 13 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 12 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 11 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 10 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 9 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 8 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 7 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 6 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 5 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 4 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 3 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 2 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.