Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Niecodzienny Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki Gminy Kętrzyn

Zdjęcie do Niecodzienny Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki Gminy Kętrzyn

      To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Katarzyna Wądołowska z miejscowości Filipówka.

     Z tej też okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski i Wójt Gminy Barciany Pani Marta Kamińska, Radna Gminy Kętrzyn Pani Beata Bohdanowicz 
oraz Sołtys Filipówki Pan Karol Rodak, którzy w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli kosz ze 100 różami, kartki urodzinowe przygotowane przez dzieci ze świetlic wiejskich z terenu gminy oraz Koła Gospodyń Wiejskich „Karolinki” w Karolewie oraz grawerton. Jubilatka mieszkała w Kolwinach, gm. Barciany, a od ok 4 lat mieszka w Filipówce w domu z córką, wnuczką i prawnukami. 

Jubilatka, która jednak mimo różnych przeciwności losu doskonale poradziła sobie z wychowaniem szóstki dzieci oraz doczekała 15 wnuków, 26 prawnuków i 12 praprawnucząt. 

Recepty na długowieczność nie podaje Jubilatka, ale w domu w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę. To stąd bierze się radość życia Pani Katarzyny oraz życzliwość dla ludzi. Z uśmiechem dopytywała się, czy każdy z gości został poczęstowany tortem. 

Dostojnej Jubilatce jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i upływa spokoju i zdrowiu.

100_lat_02 100_lat_03 100_lat_04 100_lat_05 100_lat_06 100_lat_07 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.