Logo Gminy Kętrzyn

SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU

Zdjęcie do SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU

     11 lipca 2023r. dzieci z Sołectwa Koczarki wraz z rodzicami,  udały się do Parku Trampolin i Sali Zabaw "HOP" W Ełku.

Przygodę na trampolinach rozpoczęły krótką rozgrzewką,przeprowadzoną przez profesjonalistę. Następnie dzieci rozpoczęły zabawę i korzystały ze wszystkiego co było w ofercie Parku. Maluszki bardzo chętnie bawiły się w Sali Zabaw. Starsze dzieci oraz mlodzież skakały na trampolinach, zjeżdżały na zjeżdżalniach,  pokonywały tory przeszkód  i inne.

Rodzice mogli korzystać ze strefy wypoczynkowej, skąd obserwowali swoje "rozbrykane" pociechy.  Będąc w  Ełku skorzystaliśmy również z usług MCDonalds. Po smacznym posiłku udaliśmy się do domu.
Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym mogliśmy  przeżyć tak wspaniały dzień.                        

  Szczególne podziękowania p. Wójtowi Gminy Kętrzyn Pawłowi Bobrowskiemu za udostępnienie autokaru, Radnej Gminy Kętrzyn P Mirosławie Katiuszyn  za ufundowanie soczków oraz p. Ryśkowi za bezpieczną podróż.

Galeria zdjęć

SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 27 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 26 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 25 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 24 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 23 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 22 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 21 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 20 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 19 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 18 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 17 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 16 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 15 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 14 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 13 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 12 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 11 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 10 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 9 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 8 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 7 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 6 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 5 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 4 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 3 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 2 SOŁECKI WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN W EŁKU 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności