Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

SKO-wiczem warto być bez dwóch zdań

Na zdjeciu SKO-wicze 

Wie o tym każdy, kto z oszczędzaniem  przygodę przeżył. Szkolna Kasa Oszczędności w naszej wilkowskiej szkole istnieje od 1952 roku. Obecnie jest to nowoczesne SKO, gdyż każde dziecko ma swoje konto w banku PKO BP. Dzieci logują się do kont w banku i sprawdzają stan swoich środków. Umieszczają je w wirtualnych skarbonkach. Jest to dla nich świetna sprawa: oszczędzanie i zabawa???? Przewodnikiem dzieci w edukacji ekonomicznej jest Żyrafa Lokatka - symbol oszczędzania. Atutem kont jest wysokie oprocentowanie i cotygodniowe dopisywanie odsetek. Grono naszej SKO-wej rodziny wciąż rośnie. SKO-wicze nie tylko oszczędzają, ale również biorą udział w konkursach umieszczanych na blogach SKO,  np. zajęli 3  miejsce  w Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej. Wzięli udział w Internetowym Teście Wiedzy SKO, gdzie sprawdzili swoją wiedzę z zakresu finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Śpiewają o oszczędzaniu, przygotowują apele, tabliczki oszczędnościowe zapełniają, blogują,  pomagają (m.innymi w zbiórce żywności dla potrzebujących). Podczas zajęć poznają m.innymi tajniki pierwszej pomocy na podstawie   książeczki „Odkryj moc pierwszej pomocy” wydanej przez PKO BP. Nagrody zdobywają i stwierdzają jednogłośnie: oszczędzać warto!

Opiekun SKO
Mirona Szulc

Galeria zdjęć

SKO-wiczem warto być bez dwóch zdań 9 SKO-wiczem warto być bez dwóch zdań 8 SKO-wiczem warto być bez dwóch zdań 7 SKO-wiczem warto być bez dwóch zdań 6 SKO-wiczem warto być bez dwóch zdań 5 SKO-wiczem warto być bez dwóch zdań 4 SKO-wiczem warto być bez dwóch zdań 3 SKO-wiczem warto być bez dwóch zdań 2 SKO-wiczem warto być bez dwóch zdań 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.