Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo

     Dzień Dziecka jest dniem wyjątkowym, w którym pragniemy wszystkim dzieciom zapewnić wiele atrakcji. Pokazać jak bardzo ich kochamy, że są dla nas ważni.  Sołtys, Pani Barbara Bukowska również nie zapomniała o swoich pociechach. 3 czerwca 2023r.  zorganizowała dla wszystkich dzieci z Sołectwa Wilkowo wycieczkę pełną atrakcji.

Z uśmiechem na twarzy dzieci z Wilkowa, Stachowizny i Łazdoj udały się najpierw do Mikołajek. Tam na wszystkich czekał  1,5 h rejs po jeziorze Śniardwy. Lekki wiatr, szum wody zachwycał wszystkich ( dużych i małych). Promyki słońca delikatnie muskały nasze buzie, które podziwiały piękne widoki. Podczas rejsu mieliśmy okazję posłuchać wiele interesujących informacji dotyczących mazurskich jezior. Oczywiście po takim rejsie udaliśmy się na pyszny obiad. Następnym punktem programu był Park Dzikich Zwierząt  Kadzidłowie. To miejsce przypomina trochę dom i ogród Doktora Dolitt,a. Zwierzęta mają do dyspozycji 100 ha powierzchni, na której i te dzikie, i te udomowione. Część zwierząt spaceruje po terenie. Mieliśmy możliwość przyjrzenia się z bliska dzikim mieszkańcom. Przyglądanie się zachowaniu zwierząt budziło wiele emocji. Oczywiście niektóre 
z oglądanych zwierzątek próbowaliśmy dokarmiać i przy okazji pogłaskać. Park Dzikich Zwierząt jest skarbnicą wiedzy przyrodniczej. Po zakończeniu zwiedzania był czas na zakup pamiątek.

Wycieczka okazała się nie tylko  wspaniałym przeżyciem, ale wspaniałą lekcją przyrody. 
W drodze powrotnej,  pomimo zmęczenia  dopisywały nam humory.

Pragnę podziękować wszystkim, którzy pomogli, aby Sołecki Dzień Dziecka należał do jednych z najwspanialszych dni.

Dziękuję

·         Wójtowi Gminy Kętrzyn, Panu Pawłowi Bobrowskiemu za użyczenie pojazdów

·         Panom: Ryszardowi Waszkiewicz i Arturze Biarda za bezpieczną jazdę

·         Mamom, które znalazły czas, aby opiekować się pociechami

·         Nauczycielkom Szkoły Podstawowej w Wilkowie, Pani Marioli Baniukiewicz i Annie Czubaszek, które pomagały w opiece nad dziećmi

Barbara Bukowska

Galeria zdjęć

Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 27 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 26 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 25 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 24 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 23 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 22 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 21 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 20 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 19 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 18 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 17 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 16 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 15 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 14 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 13 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 12 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 11 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 10 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 9 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 8 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 7 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 6 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 5 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 4 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 3 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 2 Dzień Dziecka w Sołectwie Wilkowo 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.