Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie”

Zdjęcie do Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie”

     W sobotnie popołudnie 3 czerwca na Terenie Rekreacyjno-Wypoczynkowym nad jeziorem Mój w Czernikach zorganizowano plenerowy Dzień Dziecka. W tym roku pod nazwą "Na Dzikim Zachodzie". Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie zadbał, aby nad jeziorem Mój było jak na "Dzikim Zachodzie" i naprawdę czuliśmy się jak na Dzikim Zachodzie. Można było spotkać Kowbojów, Kowbojki, Indianki i Indian jak i samego Szeryfa-Wójta Gminy Kętrzyn Pana Pawła Bobrowskiego. Ten dzień był bardzo kolorowy i pełen atrakcji... byk rodeo, dmuchane zjeżdżalnie, wyścig na koniach o Puchar Szeryfa Gminy Kętrzyn, strzelanie z łuku, Wioska Indiańska "Biegnący Wilk", foto-budka, bańki mydlane jak i przejażdżki na kucyku, malowanie twarzy - zaaaaawsze malujemy do końca lody, wata cukrowa ze sprzedaży, której udało się zebrać dla Jasia Korshenrich 2.031zł oraz wspólna zabawa z Taką Imprezą. Największą atrakcją tego dnia okazało się poszukiwanie złota. Ta zabawa pobudziła niemal wszystkie dziecięce zmysły Dzieci były zachwycone wyławiając z błotka kolejne samorodki złota Złotko zostało zważone i zabrane do domu, a każde dziecko otrzymało certyfikat "Poszukiwacza złota" podpisany przez samego Szeryfa-Wójta Gminy Kętrzyn Pana Pawła Bobrowskiego.

A kto zgłodniał od nadmiaru emocji, mógł posilić się w Saloone u KGW "Chabry" w Pręgowie i "Ale Babki z Nakomiad.

To był bardzo udany dzień i na pewno na długo zostanie w pamięci. Tym bardziej, że przygody wciąż można przeżywać "na nowo" oglądając fantastycznie kolorowe zdjęcia.

Dziękujemy, że byliście z nami.

Zapraszamy za rok, już mamy pomysł, który dziś się narodził, ale "cichosza" nie powiemy.

Galeria zdjęć

Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 78 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 77 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 76 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 75 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 74 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 73 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 72 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 71 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 70 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 69 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 68 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 67 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 66 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 65 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 64 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 63 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 62 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 61 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 60 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 59 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 58 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 57 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 56 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 55 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 54 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 53 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 52 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 51 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 50 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 49 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 48 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 47 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 46 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 45 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 44 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 43 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 42 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 41 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 40 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 39 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 38 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 37 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 36 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 35 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 34 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 33 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 32 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 31 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 30 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 29 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 28 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 27 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 26 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 25 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 24 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 23 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 22 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 21 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 20 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 19 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 18 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 17 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 16 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 15 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 14 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 13 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 12 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 11 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 10 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 9 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 8 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 7 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 6 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 5 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 4 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 3 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 2 Dzień Dziecka na „Dzikim Zachodzie” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.