Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wielkanocne szukanie jajek

Zdjęcie do Wielkanocne szukanie jajek

     Przy wspaniałej pogodzie i rewelacyjnej frekwencji w niedzielę, 24 marca z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych już po raz trzeci na Terenie Rekreacyjno Wypoczynkowym nad jeziorem Mój w Czernikach została zorganizowana plenerowa zabawa pełna śmiechu i słodkich niespodzianek. Punktualnie o godzinie 14.00 wszystkich sympatyków zajączka wielkanocnego Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski wspólnie z Przewodniczącą Rady Gminy Kętrzyn Panią Teresą Juchniewicz i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Panią Martą Szmyd zaprosił do wspólnej zabawy, na którą biletem wstępu był koszyczek.

Nasz wielkanocny zajączek był tak roztargniony, że pogubił czekoladowe jajeczka, ale na ratunek przybyły dzieci z koszyczkami i pozbierały wszystkie czekoladowe jajeczka, a było ich bardzo dużoooo.

Tegoroczna zabawa jak zawsze przyniosła wiele radości dzieciom, które z ochotą i ogromnym entuzjazmem wzięły w niej udział.

Gospodynie i Gospodarze z Koło Gospodyń Wiejskich w Windykajmach zadbali, aby nikt nie był głodny po wyczerpującej zabawie. Było przepyszne!

Serdecznie dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Kętrzynie za przygotowanie wspaniałej zabawy. Z Wami nigdy nie ma nudy!

Galeria zdjęć

Wielkanocne szukanie jajek 25 Wielkanocne szukanie jajek 24 Wielkanocne szukanie jajek 23 Wielkanocne szukanie jajek 22 Wielkanocne szukanie jajek 21 Wielkanocne szukanie jajek 20 Wielkanocne szukanie jajek 19 Wielkanocne szukanie jajek 18 Wielkanocne szukanie jajek 17 Wielkanocne szukanie jajek 16 Wielkanocne szukanie jajek 15 Wielkanocne szukanie jajek 14 Wielkanocne szukanie jajek 13 Wielkanocne szukanie jajek 12 Wielkanocne szukanie jajek 11 Wielkanocne szukanie jajek 10 Wielkanocne szukanie jajek 9 Wielkanocne szukanie jajek 8 Wielkanocne szukanie jajek 7 Wielkanocne szukanie jajek 6 Wielkanocne szukanie jajek 5 Wielkanocne szukanie jajek 4 Wielkanocne szukanie jajek 3 Wielkanocne szukanie jajek 2 Wielkanocne szukanie jajek 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.