Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022

Prymusi gminni 2021/2022

      W dniu 15 listopada 2022 r. z rąk Wójta Gminy Kętrzyn Pawła Bobrowskiego czworo uczniów ze szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Kętrzyn otrzymało stypendia za uzyskanie w roku szkolnym 2021/2022 najwyższej średniej ocen w szkole.

Wójt Gminy Kętrzyn jest fundatorem stypendiów od kilku już lat, co miesiąc ze swego wynagrodzenia przeznacza określoną kwotę pieniężną na ten cel.

Pan Wójt każdemu uczniowi z osobna serdecznie podziękował za osiągnięte wyniki. Pogratulował uzyskania tytułu „Prymusa Gminy Kętrzyn”, pogratulował dokonań świadczących nie tylko o ich ciężkiej pracy ale również o dużej dojrzałości. Przekazał młodym „Stypendystom”, że jest bardzo dumny z ich osiągnięć i wierzy w to, że są ogromną przyszłością naszej gminy, że inwestowanie w wiedzę jest bowiem przepustką do realizacji własnych marzeń, a odniesiony sukces jest powodem do satysfakcji i inspiracji dla innych młodych ludzi.

Następnie każdy stypendysta otrzymał pamiątkowy dyplom, książkę, statuetkę prymusa Gminy Kętrzyn oraz nagrodę pieniężną- czek o wartości 1.000,00 zł . Wszyscy rodzice otrzymali listy gratulacyjne.

Stypendyści 2021/2022

1. Oliwia Soliwoda – uczennica kl. VIII a Szkoły Podstawowej w Biedaszkach, średnia ocen 6,00

2. Krzysztof Wójtowicz – uczeń kl. VII b Szkoły Podstawowej w Kruszewcu, średnia ocen 5,64

3. Blanka Gregorczyk- uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej w Nakomiadach, średnia ocen 5,54

4. Patrycja Sobiech- uczennica kl. V Szkoły Podstawowej w Wilkowie, średnia ocen 5,25

 

Drodzy Stypendyści, Wasze zaangażowanie w naukę i wzorowe zachowanie jest wzorem dla innych, a dla nas zapewnieniem o godnym reprezentowaniu szkoły oraz Gminy Kętrzyn.

Dziękuje Wam za trud, a Rodzicom i Opiekunom składam podziękowania za Wasze wzorowe wychowanie.

Galeria zdjęć

Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 15 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 14 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 13 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 12 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 11 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 10 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 9 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 8 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 7 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 6 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 5 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 4 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 3 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 2 Prymusi Gminy Kętrzyn 2021/2022 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.