Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wielki dzień pierwszaków

Zdjęcie do Wielki dzień pierwszaków

     W życiu każdego ucznia bardzo ważnym dniem jest ślubowanie. Taki dzień nadszedł 28 października 2022 r.. Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Wilkowie z niecierpliwością oczekiwali tego dnia. Od samego rana wystrojeni w stroje galowe i piękne birety byli gotowi na uroczystość.

Tego dnia pojawili się w szkole znamienici goście: Wójt Gminy Kętrzyn pan Paweł Bobrowski, pani Sołtys a zarazem radna gminy Kętrzyn pani Barbara Bukowska oraz rodzice pierwszaków.

Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego.

Następnie uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny przygotowany pod okiem wychowawczyni pani Jolanty Adamkowicz. W programie pokazali to, czego już nauczyli się w klasie pierwszej. Były wiersze, piosenki i wesołe zabawy muzyczno-ruchowe. Po raz pierwszy w programie artystycznym wystąpił pan dyrektor Jarosław Charkot. Za wspaniały występ otrzymał ogromne brawa.

Na koniec występu pierwsza klasa złożyła ślubowanie. Przystąpiono do aktu pasowania na ucznia. Dyrektor szkoły pasował dzieci pięknym, wielkim ołówkiem na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej w Wilkowie.

Po uroczystej części pierwszaki otrzymały upominki od pana Wójta, szkoły, pani sołtys, samorządu uczniowskiego, SKO oraz rodziców.

Po oficjalnej uroczystości dzieci wraz z zaproszonymi gośćmi udały się do klasy na słodki poczęstunek. Był wielki tort przygotowany przez rodziców oraz mnóstwo innych smakołyków. To był wspaniały, niezapomniany dzień.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości ślubowania klasy pierwszej.

Pierwszoklasiści z rodzicami

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.