Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

III Festiwal Kolęd i Pastorałek

Zdjęcie do III Festiwal Kolęd i Pastorałek

      13.01.2023 (piątek) w Szkole Podstawowej w Kruszewcu odbył się III Festiwal Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Panią Emilię Biarda oraz Joannę Maścianica. Każda z grup i klas zaprezentowała inny utwór. Biedronki zaśpiewały „ Zima, zima, zima, pada, pada śnieg”, Krasnale „Na osiołku”, Misie „Kolęda świetlista” zaś Smerfy „Ja do Ciebie Jezu”. Szkolne grupy odśpiewały równie piękne utwory, klasa I "a" zaśpiewała "Bosy pastuszek", klasa I "b"- "Dziś w stajence". Klasa II „a” zaprezentowała pastorałkę „Od serca do ucha”, klasa II „b” wykonała tradycyjną kolędę „Gdy się Chrystus rodzi”. Klasy III wykonały bardzo skoczne kolędy, klasa III „a” „Przybieżeli do Betlejem”, a III „b” „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Spotkanie było udane, dzieci miały okazję zaprezentować się na scenie . Każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom oraz słodkości zakupione z funduszu Rady Rodziców. Pani Basi Januszczak dziękujemy bardzo za foto relację z ważnego dla nas dnia.

Joanna Maścianica, Emilia Biarda

Zdjęcia: Barbara Januszczak

Galeria zdjęć

III Festiwal Kolęd i Pastorałek 23 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 22 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 21 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 20 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 19 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 18 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 17 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 16 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 15 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 14 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 13 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 12 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 11 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 10 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 9 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 8 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 7 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 6 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 5 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 4 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 3 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 2 III Festiwal Kolęd i Pastorałek 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.