XXXV Puchar Wójta "Bawmy się Wesoło’’
23 czerwca, tuż przed zakończeniem roku szkolnego w sali sportowej w Wilkowie odbyły się gminne zawody sportowe "Bawmy się Wesoło". Po raz 35 rywalizowali uczniowie klas I-III i oddziałów przedszkolnych z Biedaszek, Kruszewca, Nakomiad i Wilkowa o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn.
Warto przypomnieć, że pierwszy Puchar Wójta ,,Maluszków’’ odbył się w 1988 roku! W tegorocznych zawodach ponad 120 uczniów popisywało się szybkością, zwinnością i umiejętnościami technicznymi w 20 konkurencjach. Wszyscy świetnie się bawili i cieszyli z sukcesów w poszczególnych konkurencjach. Zdarzały się też łzy, ale najczęściej z radości.
Podczas podsumowania imprezy Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski wręczył wszystkim szkolnym drużynom puchary i nagrody. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale.

