Logo Gminy Kętrzyn

XXXV Puchar Wójta "Bawmy się Wesoło’’

XXXV Puchar Wójta "Bawmy się Wesoło’’

         23 czerwca, tuż przed zakończeniem roku szkolnego w sali sportowej w Wilkowie  odbyły się gminne zawody sportowe "Bawmy się Wesoło". Po raz 35 rywalizowali uczniowie klas I-III i oddziałów przedszkolnych z Biedaszek, Kruszewca, Nakomiad i Wilkowa o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn. 

Warto przypomnieć, że pierwszy Puchar Wójta ,,Maluszków’’ odbył się w 1988 roku! W tegorocznych zawodach ponad 120 uczniów popisywało się szybkością, zwinnością i umiejętnościami technicznymi w 20 konkurencjach. Wszyscy świetnie się bawili i cieszyli z sukcesów w poszczególnych konkurencjach. Zdarzały się też łzy, ale najczęściej z radości.

Podczas podsumowania imprezy Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski wręczył wszystkim szkolnym drużynom puchary i nagrody. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale.

Galeria zdjęć

XXXV Puchar Wójta "Bawmy się Wesoło’’ 9 XXXV Puchar Wójta "Bawmy się Wesoło’’ 8 XXXV Puchar Wójta "Bawmy się Wesoło’’ 7 XXXV Puchar Wójta "Bawmy się Wesoło’’ 6 XXXV Puchar Wójta "Bawmy się Wesoło’’ 5 XXXV Puchar Wójta "Bawmy się Wesoło’’ 4 XXXV Puchar Wójta "Bawmy się Wesoło’’ 3 XXXV Puchar Wójta "Bawmy się Wesoło’’ 2 XXXV Puchar Wójta "Bawmy się Wesoło’’ 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności