Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wyróżnieni Rolnicy Gminy Kętrzyn

Zdjęcie do Wyróżnieni Rolnicy Gminy Kętrzyn

     Święto Plonów to jedno z najważniejszych, największych i najpiękniejszych rolniczych świąt. To czas podziękowań za plony i za trudną zależną bardzo często od kaprysów pogody pracę rolników. Jak Państwo sami wiecie tu nie ma etatów, grafików, czy wyznaczonych godzin. Ale Oni jak zawsze nie zawiedli.
Podczas tegorocznych Dożynek Gminnych w Nakomiadach Pan Paweł Bobrowski Wójt Gminy Kętrzyn wyróżnił rolników za dotychczasową działalność rolniczą.

  • Państwo Urszula i Szymon Fikowie - prowadzą gospodarstwo rolne na terenie sołectwa Jeżewo. Produkcja rolnicza ukierunkowana jest na hodowlę bydła mlecznego oraz uprawę roślin przeznaczonych na pasze. Gospodarstwo wyposażone
    w nowoczesne maszyny. Jednak nowoczesne rolnictwo to nie tylko ciągniki czy wydajne maszyny, ale także umiejętne zarządzanie gospodarstwem rolnym. Na zarządzanie wpływa szereg czynników, które decydują o powodzeniu działalności gospodarczej. Należy podkreślić, że jednym z najważniejszych są umiejętności i posiadana wiedza specjalistyczna, których Państwu Fikom zdecydowanie nie brakuje.
  • Państwo Anna i Harald Lubeccy 
    Państwo Lubeccy gospodarstwo rolne prowadzą od 2007 roku w sołectwie Nakomiady. Posiadają użytki rolne, są to łąki i pastwiska. Gospodarstwo specjalizuje się w chowie bydła mięsnego oraz owce rasy wrzosówka. Państwo Lubeccy w swoim gospodarstwie łączą działalność rolniczą z usługami agroturystycznymi oraz edukacją.
  • Państwo Magdalena i Grzegorz Dominiakowie
    Właściciel gospodarstwa rolnego położonego w Sołectwie Nowa Różanka. Specjalizuje się w produkcji roślinnej, kładąc szczególny nacisk na uprawę zbóż. Państwo Dominiakowie nastawieni na ciągły rozwój gospodarstwa poprzez racjonalne wykorzystanie posiadanych zasobów oraz realizację postawionych celów. Posiadają doskonałe umiejętności organizacji pracy własnej, zarządzania czasem oraz cechuje się wytrwałością w dążeniu do celu i sumiennością. Jednocześnie są otwarci na nowe technologie i wiedzę.

 

 

Wyróżnieni Rolnicy Gminy KętrzynWyróżnieni Rolnicy Gminy KętrzynWyróżnieni Rolnicy Gminy KętrzynWyróżnieni Rolnicy Gminy Kętrzyn

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.