Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wyniki VI Konkursu na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny!

Zdjęcie do Wyniki VI Konkursu na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny!

     Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Z tej też okazji, jak co roku, przygotowaliśmy dla mieszkańców Gminy Kętrzyn konkurs Bożonarodzeniowy. Z radością ogłaszamy wyniki VI Gminnego Konkursu na „Najładniejszy Stroik Bożonarodzeniowy”. Tworzenie stroików w czasie Świąt Bożego Narodzenia to piękny zwyczaj przekazywany z pokolenia na pokolenie. Zależy nam by Nasi mieszkańcy kultywowali i podtrzymywali piękną tradycję. W konkursie wzięło udział 56 prac.

Wybór był trudny, lecz komisja musiała wybrać najlepsze prace. 

Zwycięzcami tegorocznego już VI konkursu na „Najładniejszy Stroik Bożonarodzeniowy” po burzliwych obradach zostali: 

Kategoria Dzieci 29 prac - 6-12 lat

 • 1 miejsce – Nikola Dresner
 • 2 miejsce – Gabriel Modzelewski
 • 3 miejsce –Tomasz Szulc

Wyróżnienie: Lena Ciborska, Oliwia Ulążka, Nikola Renter, Julia Wilk, Wiktor Wilk, Euzebiusz Żukowski, Michalina Żukowska, Nadia Szpilka, Kinga Giers, Nikola Korzeniewska, Gabriela Pietrin, Katarzyna Tymińska, Szymon Domaradz, Julian Perekitko, Krzysztof Skórski, Julian Marciniak, Łucja Koper, Alicja Koper, Filip Sztaba, Tomasz Gołębiewski, Milena Kondrat, Adam Nosowicz, Hanna Bobrowska, Zofia Walusiak, Joanna Ćwiklińska, Michał Skórski.

Kategoria Młodzież 8 prac 13-17 lat

 • 1 miejsce – Amelia Dąbrowska
 • 2 miejsce - Wiktoria Pietrin
 • 3I miejsce - Weronika Siok 

Kategoria Dorośli – 9 prac

 • 1 miejsce – Elżbieta Modzelewska
 • 2 miejsce – Justyna Nosowicz
 • 3 miejsce – Małgorzata Potrzeszcz

Kategoria GRUPY – 10 prac

 • 1 miejsce – Sołectwo Biedaszki
 • 2 miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Wilkusie” Wilkowo
 • 3 miejsce – Świetlica w Pręgowie

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i ogromny wkład, jaki włożyli w przygotowanie tak pięknych i oryginalnych stroików. Jesteśmy dumni z każdego z Was drogie dzieci, droga młodzieży oraz dorośli, że każdego roku tak licznie bierzecie udział w konkursie bożonarodzeniowym, tworząc piękne, niepowtarzalne świąteczne dzieła. 

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 21 grudnia 2023r w Urzędzie Gminy Kętrzyn p.21. godz. 14:00.

 

Galeria zdjęć

VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 21 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 20 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 19 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 18 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 17 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 16 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 15 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 14 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 13 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 12 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 11 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 10 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 9 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 8 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 7 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 6 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 5 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 4 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 3 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 2 VI Konkurs na Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.