Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach

Zdjęcie do Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach

     27 października 2023 r. w Szkole Podstawowej w Nakomiadach odbyła się uroczystość PASOWANIA NA UCZNIA. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. 

W tej ważnej chwili towarzyszyli im goście m.in. Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski, inspektor ds. Oświaty Pani Anna Abramowicz, ks. Proboszcz Andrzej Jóźwik, nauczyciele i uczniowie z pozostałych klas, a także rodzice jak i goście z Czech.

Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Olga Wanago dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, kładąc na ramieniu każdego dziecka „czarodziejski ołówek”, natomiast Wójt Gminy Kętrzyn pierwszakom i wychowawczyni przypiął herb Gminy Kętrzyn. Nie obyło się bez upominków od starszych klas, życzeń i pamiątkowych zdjęć. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. 

Wszystkim pierwszakom życzymy, aby ten dzień pozostał w ich pamięci jako wielkie przeżycie i niezapomniana radosna chwila, życzymy, aby każdy dzień spędzony w szkole był wspaniałą przygodą pełną wrażeń i dobrych emocji.

Galeria zdjęć

Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 22 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 21 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 20 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 19 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 18 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 17 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 16 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 15 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 14 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 13 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 12 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 11 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 10 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 9 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 8 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 7 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 6 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 5 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 4 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 3 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 2 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.