Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn

Zdjęcie do Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn

     22 października był dniem w którym wędkarze rywalizowali w Otwartych Zawodach Spinningowych o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn Pawła Bobrowskiego na Terenie Rekreacyjno Wypoczynkowym nad jeziorem Mój w Czernikach. Mimo chłodnego poranka 25 śmiałków stanęło do rywalizacji. Po porannej odprawie zostały rozpoczęte zmagania. W pierwszych godzinach ryby chętnie współpracowały lecz z upływem czasu warunki pogodowe uległy pogorszeniu, zaczął padać deszcz, który potęgował odczucie zimna i bardzo mocno utrudniał wędkowanie. Mimo to kilku wędkarzom udało się przechytrzyć ryby zaliczane do punktacji. W tym dniu najlepszy okazał się Pan Grzegorz Balcerzak zajmując pierwsze miejsce, drugie miejsce zajął Pan Paweł Juchniewicz, trzecie miejsce przypadło Pani Dorocie Miller.
W międzyczasie na uczestników czekał ciepły posiłek i gorący napój, a każdy właściciel łódki otrzymał metrówkę na łódź, służącą do pomiaru złowionych ryb.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Zawody spinningowe zorganizowało Koło PZW Mazury nr 91 w Kętrzynie.

Galeria zdjęć

Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 11 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 10 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 9 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 8 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 7 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 6 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 5 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 4 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 3 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 2 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.