Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach

Zdjęcie do Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach

         Ach, co to był za dzień! Za nami II Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach. Piękna pogoda, moc atrakcji, a co najważniejsze duża frekwencja! 

Podczas niedzielnego spotkania na łonie natury nie brakowało atrakcji, wspólne malowanie i puszczanie latawców, wielkoformatowe gry drewniane Taka Impreza, malowanie twarzy, bańki mydlane, czy konkurencje sportowe jak i biesiadowanie przy ognisku! Śmiało możemy powiedzieć, że program Pikniku w NASZYM wydaniu nikomu nie pozwolił się nudzić. 

Koło Gospodyń Wiejskich w Linkowie zadbało o podniebienia naszych gości! Spisaliście się na medal! Było przepysznie.

Brawo Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie za organizację przesympatycznego Pikniku! Z Wami nigdy nie ma nudy.

Galeria zdjęć

Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 26 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 25 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 24 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 23 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 22 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 21 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 20 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 19 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 18 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 17 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 16 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 15 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 14 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 13 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 12 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 11 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 10 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 9 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 8 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 7 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 6 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 5 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 4 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 3 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 2 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.