Logo Gminy Kętrzyn

Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach

Zdjęcie do Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach

         Ach, co to był za dzień! Za nami II Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach. Piękna pogoda, moc atrakcji, a co najważniejsze duża frekwencja! 

Podczas niedzielnego spotkania na łonie natury nie brakowało atrakcji, wspólne malowanie i puszczanie latawców, wielkoformatowe gry drewniane Taka Impreza, malowanie twarzy, bańki mydlane, czy konkurencje sportowe jak i biesiadowanie przy ognisku! Śmiało możemy powiedzieć, że program Pikniku w NASZYM wydaniu nikomu nie pozwolił się nudzić. 

Koło Gospodyń Wiejskich w Linkowie zadbało o podniebienia naszych gości! Spisaliście się na medal! Było przepysznie.

Brawo Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie za organizację przesympatycznego Pikniku! Z Wami nigdy nie ma nudy.

Galeria zdjęć

Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 26 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 25 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 24 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 23 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 22 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 21 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 20 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 19 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 18 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 17 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 16 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 15 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 14 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 13 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 12 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 11 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 10 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 9 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 8 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 7 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 6 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 5 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 4 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 3 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 2 Piknik nad jeziorem Mój w Czernikach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności