Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach

Zdjęcie grupowe w schronisku ze smakołykami dla kotów

     17 lutego to nie jest tylko data, która ma wywołać uśmiech na naszej twarzy. Światowy Dzień Kota to okazja do propagowania praw zwierząt, pomocy bezdomnym zwierzętom, ma także przypominać, jak wiele korzyści przynoszą nam nasi mruczący towarzysze.

W czwartkowe popołudnie 17 lutego z okazji Dnia Kota Paweł Bobrowski-Wójt Gminy Kętrzyn wraz z dziećmi z Gminnego Ośrodka Kultury w Kętrzynie odwiedził schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pudwągach.

Bezdomne zwierzęta ze schroniska mogą cieszyć się smakołykami i nowymi zabawkami. Wszystko dzięki mieszkańcom Gminy Kętrzyn, a także pracownikom Urzędu Gminy Kętrzyn, Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki którzy w ostatnich dniach przekazywali karmę do świetlic wiejskich. Natomiast dzieci ze świetlic wykonały ręcznie zabawki dla kotków. W trakcie wizyty w schronisku Pan Wójt Paweł Bobrowski rozmawiał z dziećmi m.in. w jaki sposób sprawowana jest opieka nad przebywającymi w schronisku kotami i psami, jak dbać o swoich czworonożnych przyjaciół oraz jak adoptować zwierzę ze schroniska.

Zbiórka darów została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie i Bibliotekę Publiczną Gminy Kętrzyn w Czernikach.

Wszystkim kotom, a zwłaszcza tym bezdomnym w schroniskach życzymy, aby jak najszybciej znalazły dom i swojego człowieka.

 Dziękujemy wszystkim dzieciom, osobom które ofiarowały karmę i inne potrzebne rzeczy dla zwierząt ze schroniska.

Galeria zdjęć

Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 14 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 13 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 12 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 11 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 10 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 9 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 8 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 7 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 6 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 5 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 4 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 3 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 2 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.