Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn

Zdjęcie do Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn

     Każda rocznica ślubu to uroczystość pełna wzruszeń i wspomnień, jeśli zaś jest to rocznica 65, 60, 55 czy 50 to nabiera ona szczególnego znaczenia.

Z tej wyjątkowej okazji w piątek, 6 października w Domu Weselnym "Zacisze" w Filipówce odbyło się uroczyste spotkanie podczas którego Szanownym Jubilatom towarzyszył Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski.

Złote, Szmaragdowe, Diamentowe i Żelazne Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50, 55, 60 i 65 lat pożycia małżeńskiego. Prawdziwe, zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe problemy i bolączki, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję oraz wzajemny szacunek.

Spotkanie poprowadziła Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kętrzynie Pani Marta Szmyd. Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin założonych przed pół wiekiem, za ofiarną miłość, przykład życia Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które w imieniu Państwa wręczył Wójt Gminy Kętrzyn – Paweł Bobrowski. Przy wręczaniu medali towarzyszyli: Przewodnicząca Rady Gminy Kętrzyn Pani Teresa Juchniewicz, Radni Gminy Kętrzyn Panie Leokadia Kajcińska, Agnieszka Mańkowska, Beata Bohdanowicz, Adriana Żukowska, Serafina Biała, Iwona Pietkiewicz oraz Panowie Wiesław Dziemiela, Tomasz Wyszomirski jak i Justyna Bohdanowicz inspektor ds. ewidencji ludności Gminy Kętrzyn.

Oprócz medali Jubilaci otrzymali pamiątkowe dyplomy od Wojewody Warmińsko Mazurskiego Pana Artura Chojeckiego i Wójta Gminy Kętrzyn Pana Pawła Bobrowskiego, kwiaty i okolicznościowe upominki. Nie zabrakło również tortu oraz symbolicznego toastu. Oprawę artystyczną zapewniła Amelia Bubul z Nowej Różanki uczennica Szkoły Podstawowej w Kruszewcu.

Jubileusz 65-lecia pożycia małżeńskiego ŻELAZNĄ rocznicę obchodzili Państwo Regina i Edward Korpalscy mieszkańcy Karolewa

Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego DIAMENTOWĄ rocznicę obchodzili:

 • Państwo Barbara i Zbysław Marczakowie z Cegielni
 • Państwo Anastazja i Stanisław Nałysnykowie z Cegielni
 • Państwo Jadwiga i Walerian Obolewiczowie z Nowej Różanki

Jubileusz 55-lecia pożycia małżeńskiego SZMARAGDOWĄ rocznicę obchodzili:

 • Państwo Genowefa i Stanisław Krumplewscy z Biedaszek Małych

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Złote Gody obchodzili:

 • Państwo Wiesława i Piotr Bagińscy z Czernik,
 • Państwo Danuta i Jerzy Both z Nakomiad
 • Państwo Zofia i Waldemar Ferariusowie z Nakomiad
 • Państwo Marianna i Józef Hukowie z Wopławek
 • Państwo Hanna i Stanisław Mazurowie z Karolewa
 • Państwo Danuta i Tadeusz Mieczkowscy z Nakomiad
 • Państwo Krystyna i Tadeusz Mieszałowie z Nowej Różanki
 • Państwo Regina i Władysław Szczepańcy z Kotkowa
 • Państwo Barbara i Stanisław Tołwińscy z Wajsznor
 • Państwo Kazimiera i Józef Urbanowiczowie z Cegielni
 • Państwo Krystyna i Józef Zakrzewscy z Nowej Wsi Kętrzyńskiej

Szanownym Jubilatom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i miłości na kolejne, wspólne lata.

Galeria zdjęć

Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 47 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 46 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 45 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 44 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 43 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 42 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 41 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 40 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 39 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 38 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 37 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 36 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 35 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 34 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 33 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 32 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 31 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 30 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 29 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 28 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 27 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 26 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 25 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 24 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 23 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 22 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 21 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 20 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 19 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 18 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 17 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 16 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 15 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 14 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 13 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 12 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 11 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 10 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 9 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 8 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 7 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 6 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 5 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 4 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 3 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 2 Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Kętrzyn 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.