Apel Pamięci…

W sobotnie przedpołudnie 7 października br. na lotnisku w Wilamowie odbyły się już po raz 23 uroczyste obchody Dni Pamięci Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Św. Jana Pawła II. Okolicznościowe wystąpienia, Apel Pamięci Oręża Polskiego, salwa honorowa oraz złożenie kwiatów pod obeliskami Ojca Świętego i Prymasa Tysiąclecia przez Wójta Gminy Kętrzyn Pana Pawła Bobrowskiego, Radną Gminy Kętrzyn Panią Serafinę Białą i Sołtysa Sołectwa Kruszewiec Pana Andrzeja Ulążkę jak i delegacje Szkół Podstawowych z Kruszewca, Nakomiad, Biedaszek i Wilkowa wypełniło pierwszą część uroczystości.

Druga część uroczystości odbyła się jako Polowa Msza Święta w hangarze, której przewodniczył Biskup Archidiecezji Warmińskiej Janusz Ostrowski. Po nabożeństwie można było skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez Szkoły Podstawowe Gminy Kętrzyn.

Galeria zdjęć

Apel Pamięci… 13 Apel Pamięci… 12 Apel Pamięci… 11 Apel Pamięci… 10 Apel Pamięci… 9 Apel Pamięci… 8 Apel Pamięci… 7 Apel Pamięci… 6 Apel Pamięci… 5 Apel Pamięci… 4 Apel Pamięci… 3 Apel Pamięci… 2 Apel Pamięci… 1