Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

III WIECZÓR PATRIOTYCZNY W KOCZARKACH

Zdjęcie do III WIECZÓR PATRIOTYCZNY W KOCZARKACH

     17 listopada 2023r. spotkaliśmy się na III już z kolei Wieczorze Patriotycznym w świetlicy wiejskiej w Koczarkach.  Na początek zaśpiewaliśmy" Rotę". Następnie przystąpililiśmy do inscenizacji posilkujac się scenariuszem Wieczornicy  Grażyny Grobelskiej pt. " Bez tej miłości nie można żyć". Wykorzystaliśmy tu urywki wierszy m.in. C. K. Norwida pt." Moja piosnka",  J. A. Morsztyna pt." Nonfacit taliter ulli nationi", K.I. Gałczyńskiego pt." Szczecin" i wiele innych. Podczas inscenizacji prezentowaliśmy portrety zaslùżonych Polaków dla naszej ojczyzny, częstowaliśmy gości chlebem, który sami upiekliśmy. Następnie zaśpiewała nam Amelia Bubul, która przyjechała z Nowej Różanki. W jej wykonaniu usłyszeliśmy takie utwory jak: " Rozkwitały pąki białych róż", " Nadzieja"  oraz " Co to jest niepodległość".
W dalszej części wieczoru przystąpiliśmy do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych. Nie były nam obce następujące pieśni: "Płynie Wisła płynie", "Czerwone Maki na Monte Cassino", "Serce w plecaku", " Wojenko, wojenko" i wiele,  wiele innych. 
Spotkanie nasze miało bardzo podniosły i patriotyczny charakter.Był też czas na krótką przerwę aby zasmakować pysznych ciast i wspólnie porozmawiać.
Serdeczne podziękowania:

  • Aktorkom czyli: Nadii Szpilce., Oliwce Wasyk, Paulinie Marczak, Nikoli Korzeniewskiej, Nadii Roszig, Lilce Korzeniewskiej oraz Amelii Bubul.
  • Gościom: p.Pawłowi Bobrowskiemu  Wójtowi Gminy Kętrzyn,  p. Marcie Szmyd Dyrektor GOK-u Kętrzyn,  p. Mirosławie Katiuszyn Radnej Gminy Kętrzyn,  p. Kazimierzowi Korzeniewskiemu sołtysowi Koczarek, wszystkim gościom oraz mieszkańcom Koczarek, którzy chcieli z nami spędzić ten wieczór.
  • Irence Szulc za pomoc w przygotowaniach,
  • Paulinie Szpilce i Reginie Kalbarczyk za pyszne ciasta.
  • Eli i Karolinie za pomoc techniczną, 
  • Monice, Marcie iGosi za to, że były z nami i wspierały nas duchowo i wokalnie.


Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję.
Opiekun świetlicy w Koczarkach 
Małgorzata Szczęsnowicz 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.