Logo Gminy Kętrzyn

Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach

Zdjęcie do Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach

     27 października 2023 r. w Szkole Podstawowej w Nakomiadach odbyła się uroczystość PASOWANIA NA UCZNIA. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. 

W tej ważnej chwili towarzyszyli im goście m.in. Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski, inspektor ds. Oświaty Pani Anna Abramowicz, ks. Proboszcz Andrzej Jóźwik, nauczyciele i uczniowie z pozostałych klas, a także rodzice jak i goście z Czech.

Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Olga Wanago dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, kładąc na ramieniu każdego dziecka „czarodziejski ołówek”, natomiast Wójt Gminy Kętrzyn pierwszakom i wychowawczyni przypiął herb Gminy Kętrzyn. Nie obyło się bez upominków od starszych klas, życzeń i pamiątkowych zdjęć. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. 

Wszystkim pierwszakom życzymy, aby ten dzień pozostał w ich pamięci jako wielkie przeżycie i niezapomniana radosna chwila, życzymy, aby każdy dzień spędzony w szkole był wspaniałą przygodą pełną wrażeń i dobrych emocji.

Galeria zdjęć

Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 22 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 21 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 20 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 19 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 18 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 17 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 16 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 15 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 14 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 13 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 12 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 11 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 10 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 9 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 8 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 7 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 6 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 5 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 4 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 3 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 2 Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Nakomiadach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności