Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie na Pierwszoklasistę w Szkole Podstawowej w Kruszewcu.

Zdjęcie do Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie na Pierwszoklasistę w Szkole Podstawowej w Kruszewcu.

     W środę 25 października w Szkole Podstawowej w Kruszewcu odbyła się bardzo ważna uroczystość – PASOWANIE NA UCZNIA. Dzieci klas pierwszych przygotowywały się do tej uroczystości od początku roku szkolnego pod okiem swojej wychowawczyni Pani Justyny Fedczak.

Tego dnia panowała świąteczna atmosfera. Dzieci były ubrane w świąteczne stroje galowe, przepiękna dekoracja sali gimnastycznej– to wszystko po to, aby ślubowanie pierwszaków wypadło jak najbardziej uroczyście.

25 uczniów klasy pierwszej przedstawiło program artystyczny. Wzorowo zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. 

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania później, dotykając dużym ołówkiem ramienia każdego pierwszoklasisty Dyrektorka Szkoły Pan Jerzy Pruszyński dokonał aktu pasowania. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona Uczniów Szkoły Podstawowej. Ukoronowaniem pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów przez wychowawczynie klasy. Ciepłe i miłe słowa skierował do pierwszoklasistów w tym ważnym dla nich dniu Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski oraz każdemu pierwszakowi przypiął pin z herbem Gminy Kętrzyn. Na uroczystości również obecna była insp. ds. Oświaty Pani Anna Abramowicz jak i rodzice oraz dziadkowie pierwszaków. 

Życzymy pierwszakom sukcesów w szkole, czujcie się tu dobrze, uczcie się pilnie, aby sprawić radość rodzicom i nauczycielom. Niech czas spędzony w murach szkoły będzie piękną przygodą, a nawiązane przyjaźnie zostaną w Waszym życiu na zawsze.

 

Galeria zdjęć

Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 64 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 63 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 62 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 61 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 60 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 59 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 58 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 57 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 56 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 55 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 54 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 53 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 52 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 51 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 50 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 49 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 48 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 47 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 46 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 45 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 44 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 43 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 42 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 41 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 40 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 39 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 38 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 37 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 36 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 35 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 34 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 33 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 32 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 31 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 30 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 29 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 28 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 27 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 26 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 25 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 24 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 23 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 22 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 21 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 20 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 19 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 18 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 17 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 16 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 15 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 14 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 13 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 12 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 11 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 10 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 9 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 8 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 7 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 6 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 5 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 4 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 3 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 2 Uczniem być to ważna sprawa! Pasowanie w Kruszewcu. 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.