Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

„RÓWNOWAGA I ZDROWIE PSYCHICZNE” WARSZTATY PROFILAKTYCZNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NAKOMIADACH

Czas pandemii, w którym się obecnie znajdujemy to okres szczególnie trudny dla dzieci. Znacząco wpływa na ich zdrowie psychiczne oraz równowagę emocjonalną. Dzieci odczuwają stany niepokoju, narastający stres i coraz większe trudności z radzeniem sobie z nieprzyjemnymi emocjami.

Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom w tym zakresie 19 kwietnia 2021r. w Szkole Podstawowej w Nakomiadach odbyły się warsztaty profilaktyczne prowadzone przez Centrum Profilaktyki Uzależnień EKSPERT w Krakowie.

Podczas zajęć pani psycholog udzielała uczniom cennych wskazówek tj. jak odnaleźć się w niełatwej rzeczywistości oraz jak skutecznie i prawidłowo zadbać o higienę zdrowia psychicznego.

Za zorganizowanie przedsięwzięcia dziękujemy Koordynatorowi Gminnej Komisji Problemów Alkoholowych p. Krzysztofowi Plewni.

Galeria zdjęć

Równowaga_i_zdrowie_psychiczne_-_warsztaty_01 Równowaga_i_zdrowie_psychiczne_-_warsztaty_02 Równowaga_i_zdrowie_psychiczne_-_warsztaty_03
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.