Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Najpiękniejsze Palmy Wielkanocne w Gminie Kętrzyn

Zdjęcie do Najpiękniejsze Palmy Wielkanocne w Gminie Kętrzyn

     Przedstawiamy Państwu wyniki tegorocznej edycji Konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Kultywowanie pięknych ludowych zwyczajów to nasz obowiązek zwłaszcza dzisiaj, gdy większość z nas biegnie szybko do nowoczesności. Z tak pięknie wykonanymi palmami Wielkanoc staje się piękniejsza. Komisja dokonała przeglądu 23 prac konkursowych, podczas którego oceniana była estetyka wykonania, walory artystyczne pracy oraz pomysłowość. Konkurs został rozstrzygnięty w czterech kategoriach i z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić wyniki konkursu:

I. Kategoria Dzieci (8-12 lat):

- I miejsce – Liliana Janowicz z Brzeźnicy

- II miejsce – Gabriel Modzelewski z Nowej Wsi Kętrzyńskiej

- III miejsce – Filip Sztaba z Nowej Wsi Kętrzyńskiej

- Wyróżnienie – Alicja Koper z Pożarek, Łucja Koper z Pożarek, Euzebiusz Żukowski z Czernik, Maciej Sobolewski ze Starej Różanki oraz za udział Michalina Żukowska z Czernik

II. Kategoria Młodzież (13-17lat):

- I miejsce – Agata Radziwoniuk z Pożarek

- II miejsce – Jacek Radziwoniuk z Pożarek

- III miejsce – Amelia Dąbrowska ze Smokowa

III. Kategoria Dorośli:

- I miejsce – Elżbieta Modzelewska z Nowej Wsi Kętrzyńskiej

- II miejsce – Justyna Nosowicz z Gromek

- III miejsce – Zofia Ferarius z Nakomiad

IV. Kategoria Grupy:

- I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Linkowie

- II miejsce – Sołectwo Wilkowo

- III miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich „Ale Babki” w Nakomiadach

Gratulujemy wszystkim uczestnikom kreatywnego i twórczego podejścia do konkursu. Życzymy Wam wielu sukcesów i kolejnych tak udanych pomysłów.

Kategoria dorośli

Kategoria grupa

Kategoria dzieci 8 - 12 lat

Kategoria młodzież

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.