Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

XII Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn

Zdjęcie do XII Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn

     Po raz kolejny w gminnej sali sportowej w Karolewie zagrali w halową piłkę nożną oldboje Gminy Kętrzyn.  Zagrały 4 drużyny zrzeszające miłośników piłki nożnej w wieku powyżej 35 lat.

Turniej stał na wysokim i bardzo wyrównanym poziomie.  Było wiele fajnych akcji, były parady bramkarskie i dużo pięknych bramek. Była bramka, którą jedni widzieli a inni nie. I była bramka turnieju  27 sekund przed końcem ostatniego meczu zdobyta przez Smokowo. Ten gol dał Puchar Wójta  zespołowi Smokowo, a Wilkowo zepchnął z pierwszego na trzecie miejsce!

Drugie miejsce w turnieju zajęła Nowa Różanka, która szansę na wyższą lokatę zaprzepaściła w meczu z Wilkowem. Nowa Różanka prowadziła w tym meczu 3:0 do przerwy i… przegrała.

Czwartą lokatę zajęli zwycięzcy poprzednich rozgrywek – Karolewo.

Nagrodę króla strzelców Pan Paweł Bobrowski wręczył zdobywcy 6 bramek Rafałowi Jakubczak z drużyny Nowej Różanki.  Królem bramkarzy wybrano Krzysztofa Waszkiewicz z ekipy Smokowa. Najlepszymi zawodnikami Wilkowa i Karolewa uznano Artura Biardę i Tomasza Lecha.

 

Wyniki:

Nowa Różanka – Smokowo      2:1

Smokowo – Karolewo               3:0

Wilkowo – Nowa Różanka       4:3

Wilkowo – Karolewo                 1:0

Nowa Różanka – Karolewo     11:0

Smokowo – Wilkowo                3:1


1. SMOKOWO                      6 pkt.    (4:3)

2. NOWA RÓŻANKA             6 pkt.    (5:5)

3. WILKOWO                         6 pkt.    (5:6)

4. KAROLEWO                      0 pkt.

O miejscach 1-3 decydowała tabela między zainteresowanymi drużynami

 

Turniej Oldboy w piłce nożnej

Turniej Oldboy w piłce nożnej

Turniej Oldboy w piłce nożnej

Turniej Oldboy w piłce nożnej

Turniej Oldboy w piłce nożnej

Turniej Oldboy w piłce nożnej

Turniej Oldboy w piłce nożnej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.