Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wilczek zdobył Puchar Burmistrza Sępopola

Zdjęcie do Wilczek zdobył Puchar Burmistrza Sępopola

            W minioną sobotę w Sępopolu po raz 40 odbył się Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Sępopola.

Turniej jest jednocześnie Memoriałem Roberta Borowskiego tragicznie zmarłego strażaka-piłkarza. Po raz pierwszy zaproszenie do udziału w turnieju otrzymał zespół Wilczka Wilkowo i od razu sukces. Wilczek zwyciężył bez porażki i bez straty bramek.

Zawodnicy odebrali z rąk Pani Burmistrz okazały puchar i dwie nagrody indywidualne.Królem strzelców został Mariusz Grabowski, który otrzymał statuetkę i… drukarkę komputerową. Kolejną statuetkę i nagrodę rzeczową otrzymał Daniel Borucki.

 

Wilczek – MKS Korsze                   8:0

Wilczek – Łyna Sępopol                1:0

Wilczek – Cresovia Górowo Ił.     0:0

1. WILCZEK WILKOWO                   7 pkt.        9:0

2. Cresovia Górowo Iławeckie       7 pkt.        4:0

3. Łyna Sępopol                                3 pkt.        3:3

4. MKS Korsze                                   0 pkt.        1:14

 

Turniej był ostatnim akcentem meczowym-sparingowym przed rozpoczynającymi się w najbliższą sobotę rozgrywkami ligowymi.

Rozgrywki rozpoczynają się w sobotę o 14.00 w Łazdojach meczem derbowym WILCZEK – ORLĘTA Reszel !!!

Na mecz zapraszają Wilczek i Koło Gospodyń Wilkusie.

Będą emocje i będzie smacznie !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.