Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wielkanocny zajączek odwiedził mieszkańców DPS w Kętrzynie

W odwiedzinach w DPS Kętrzyn

    Z okazji Świąt Wielkanocnych Paweł Bobrowski – Wójt Gminy Kętrzyn wraz z kolorowymi pisankami z Gminnego Ośrodka Kultury w Kętrzynie 11 kwietnia odwiedził Dom Pomocy Społecznej w Kętrzynie, aby złożyć życzenia świąteczne. Akcja „Jestem z Tobą” to inicjatywa, której celem jest sprawić, aby w czasie świąt seniorzy nie byli samotni i mogli poczuć, iż są we wspólnocie z innymi. Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Kętrzynie poczuli świąteczną atmosferę. Odwiedziny wielkanocnych gości wywołało sporo radości i pozytywnej energii. Paweł Bobrowski – Wójt Gminy Kętrzyn  wraz pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury
w Kętrzynie  przekazał do Domu Pomocy Społecznej w Kętrzynie 71 świątecznych wyjątkowych upominków przygotowanych przez opiekunów ze świetlic wiejskich - GOK w Kętrzynie.

W ramach podziękowań otrzymaliśmy od mieszkańców DPS pracę wykonaną na zajęciach terapeutycznych w Domu Pomocy Społecznej w Kętrzynie. W imieniu wszystkich seniorów Pani Dorota Litwinowicz - kierownika DPS w Kętrzynie podziękowała z całego serca dla Panu Wójta i Gminnego Ośrodka Kultury w Kętrzynie  za pamięć o osobach starszych, odwiedziny i piękne życzenia.

Akcja świąteczna została zrealizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie.
W wykonanie kartek świątecznych i stroików zaangażowały się opiekunowie świetlic z terenu gminy Kętrzyn: Mażany, „Dziupla” w Pożarkach, Nowa Wieś Kętrzyńska, Nowa Różanka, Smokowo, Łazdoje, Pręgowo i „Hydrofornia”  w Koczarkach.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.