Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "#SzczepimySię"

     Nasi Mili, w dniu dzisiejszym nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,,#SzczepimySię’’. W konkursie zostało zgłoszonych 48 prac, z czego wyłonionych zostało 11 osób. Dziękujemy wszystkim dzieciom za tak liczny udział w konkursie. Według Komisji wszystkie prace zasługują na wyróżnienie, czego dowodem będzie wręczenie skromnego upominku pozostałym uczestnikom.

Poniżej zamieszczamy listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Przedszkola

I miejsce Agata Rutkowska
II miejsce Alicja Koper
III miejsce  Jakub Ciborski

 

I miejsce kat. przedszkolaki

II miejsce kat. przedszkolaki

III miejsce kat. przedszkolaki

 

Szkoły Podstawowe

w  kategorii wiekowej 7-9 lat

I miejsce Oliwier Grabowski
II miejsce Alicja Łopacka
III miejsce  Jan Pyrka

Wyróżnienie otrzymała: Helena Lech 

I miejsce kl. I-III

II miejsce kl. I-III

III miejsce kl. I-III

Wyróżnienie kl. I-III

 

Szkoły Podstawowe

w  kategorii wiekowej 10-15 lat

 I miejsce Natasza Szewczyk
II miejsce Oliwier Bryza
III miejsce  Kornelia Celińska

Wyróżnienie otrzymał: Jacek Radziwoniuk

 

I miejsce kl. IV-VIII

II miejsce kl. IV-VIII

III miejsce kl. IV-VIII

Wyróżnienie kl. IV-VIII

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu.

 

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w dniu 2 listopada o godz. 10:00 w sali nr 21 w Urzędzie Gminy Kętrzyn.

Pozostałe dzieci upominki otrzymają w „swoich” Szkołach.

Justyna Bohdanowicz-Bondar

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.