Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Rozstrzygnięcie konkursu "Stroik bożonarodzeniowy"

     Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Z tej też okazji już po raz czwarty Wójt Gminy Kętrzyn i Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie przygotowali świąteczny konkurs na „Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy”. Tworzenie stroików w czasie Świąt Bożego Narodzenia to piękny zwyczaj przekazywany z pokolenia na pokolenie. Zależy nam by Nasi mieszkańcy kultywowali i podtrzymywali tę piękną tradycję. Konkurs jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem. W konkursie wzięło udział 46 prac.

Wybór był trudny, lecz komisja musiała wybrać najlepsze prace.

Wyniki przedstawiają się następująco:

 

⭐Kategoria Dzieci 6-12 lat

1 miejsce – Łucja Koper

2 miejsce – Anna Walusiak

3 miejsce – Tomasz Szulc

3 miejsce - Antoni Sztejter

 

Wyróżnienie: Julia Perekitko, Zofia Both, Amelia Jurewicz, Amelia Korzeń, Gabriela Pietrin, Julia Wawrynkewycz, Weronika Boetcher, Piotr Czyżewski, Wiktoria Pietrin, Filip Sztaba, lena Banach, Hanna Polczyńska.

 

⭐Kategoria Młodzież 13-17 lat

1 miejsce - Norbert Włoszek

2 miejsce - Weronika Siok

3 miejsce – Sandra Białobrzeska

 

⭐Kategoria Dorośli

1 miejsce – Justyna Sztejter

2 miejsce – Justyna Balcerzak

3 miejsce - Monika Zatora

 

⭐Kategoria GRUPY

1 miejsce - Sołectwo Nowa Wieś Kętrzyńska

2 miejsce - Świetlica Wiejska w Mażanach

3 miejsce - Świetlica Wiejska w Koczarkach

Nagroda za pomysł: Koło Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi Kętrzyńskiej, Sołectwo Wilkowo

 

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 23 grudnia 2021r w Urzędzie Gminy Kętrzyn p. 21.

1. Kategoria dzieci 6-12 lat – godz. 11:00

2. Kategoria młodzież 13-17 lat – godz. 11:30

3. Kategoria Dorośli – godz. 11:50

4. Kategoria GRUPY – godz. 12:00

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i ogromny wkład, jaki włożyli w przygotowanie tak pięknych i oryginalnych stroików, zaś najlepszym składamy serdeczne gratulacje.

Galeria zdjęć

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 16 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 15 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 14 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 13 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 12 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 11 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 7 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 6 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 5 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 4 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 3 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 2 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STROIK BOŻONARODZENIOWY 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.