Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Otwarte Teamowe Zawody Spinningowe

Zdjęcie do Otwarte Teamowe Zawody Spinningowe

      W sobotę 4 listopada na jeziorze Mój w Czernikach odbyły się Otwarte Teamowe Zawody Spinningowe z łódki. W zawodach udział wzięło 9 dwuosobowych drużyn.
Zawody rozegrane zostały w jednej sześcio – godzinnej turze. Na ręce najlepszych TEAMÓW trafiły puchary oraz bony podarunkowe, które zostały wręczone przez Wójta Gminy Kętrzyn Pana Pawła Bobrowskiego oraz Pana Andrzeja Zawadzkiego KOŁO nr 19 Kętrzyn - Miasto.

  • 1 miejsce TEAM w składzie Paweł Juchniewicz i Paweł Dejnarowicz
  • 2 miejsce TEAM w składzie Marcin Fic i Mariusz Kułakowski
  • 3 miejsce TEAM w składzie Adam Ulążka i Krystian Wysocki 


Uczestnikom, którym nie udało się stanąć na podium również zostały wręczone bony podarunkowe jak i pamiątkowe dyplomy.
Na wędce Mariusza Kułakowskiego zameldował się największy sobotni okaz, szczupak mierzący 57 cm. Na wszystkich wracających z wody czekał poczęstunek przygotowany przez Koło nr 19 Kętrzyn-Miasto.
Zawody zostały zorganizowane przez Koło nr 19 Kętrzyn - Miasto przy wsparciu Gminy Wiejskiej Kętrzyn

Galeria zdjęć

Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 24 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 23 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 22 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 21 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 20 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 19 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 18 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 17 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 16 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 15 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 14 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 13 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 12 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 11 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 10 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 9 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 8 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 7 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 6 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 5 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 4 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 3 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 2 Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kętrzyn 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.