Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn

Zdjęcie do Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn

         W sobotni wieczór 22 czerwca 2024 r. mieszkańcy Gminy Kętrzyn wraz z przybyłymi gośćmi zebrali się nad jeziorem Mój w Czernikach, by wspólnie świętować dzień letniego przesilenia Słońca.

Program obchodów Nocy Świętojańskiej uświetniły prezentacje artystyczne Zespołu Ludowego Węgojska Strużka oraz Teatr Tańca z Ogniem "Transfuzja", a pod osłoną nocy odbył się widowiskowy pokaz fajerwerków w wykonaniu Wojciecha Deszczyńskiego. 

Podczas tegorocznej Nocy Świętojańskiej nie zabrakło wspólnej zabawy terenowej "w poszukiwaniu kwiatu paproci", która na stałe wpisała się w tę wyjątkową, plenerową imprezę. Drużyny Słońca, Nieba, Ziemi i Serca wyruszyły na wyprawę w poszukiwaniu legendarnego kwiatu paproci. Kwiat paproci, który zakwita tylko raz w roku odnalazła Drużyna Serca.

Jedną z najpopularniejszych praktyk tej nocy jest wyplatanie wianków z polnej roślinności, którego nie mogło zabraknąć również podczas tegorocznych obchodów. Kwieciste, wielobarwne wianki puszczone przez uczestników imprezy prezentowały się przepięknie na wodzie.

Wspaniały program imprezy sprawił, że z pewnością dla wielu uczestników ta noc na długo pozostanie niezapomniana.

Dziękujemy, że byliście z NAMI!

Galeria zdjęć

Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 26 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 25 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 24 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 23 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 22 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 21 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 20 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 19 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 18 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 17 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 16 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 15 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 14 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 13 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 12 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 11 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 10 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 9 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 8 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 7 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 6 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 5 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 4 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 3 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 2 Noc Świętojańska w Gminie Kętrzyn 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.