Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Jubileusz 100 lat urodzin Pana Stanisława Szamreja

Zdjęcie do Jubileusz 100 lat urodzin Pana Stanisława Szamreja

     To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczył Pan Stanisław Szamrej mieszkaniec Biedaszek Małych, który 15 września 2023 r. obchodził swoje 100 urodziny.
Z tej też okazji dostojnego Jubilata odwiedzili Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski, Przewodnicząca Rady Gminy Kętrzyn Pani Teresa Juchniewicz oraz Sołtys Sołectwa Biedaszki Pani Bożena Ciborska, którzy w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożyli najserdeczniejsze życzenia, kosz ze 100 różami, grawerton, tort oraz kartki urodzinowe od dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kruszewcu, Nakomiadach, Biedaszkach i Wilkowie.
Szanownemu Jubilatowi najserdeczniejsze życzenia i gratulacje przekazane przez Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego odczytał i wręczył Wójt Gminy Kętrzyn Pan Paweł Bobrowski.
Dopełnieniem tej niecodziennej uroczystości był tort oraz wzniesienie toastu za zdrowie Jubilata, podczas którego odśpiewano "200 lat''.
W uroczystości brał również udział Henryk Żuchowski Dyrektor Kasy Rolniczego Ubezpieczenia w Olsztynie oraz Pan Kazimierz Kuriata - Kierownik Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kętrzynie jak i rodzina Jubilata.
Pan Stanisław, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią. W chwili obecnej przebywa Biedaszkach Małych w których mieszka od 1958r. Recepty na długowieczność nie podaje Jubilat, ale w domu w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę. Z wielkim wzruszeniem dziękował za życzenia i odwiedziny.
Panu Stanisławowi składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

Galeria zdjęć

Jubileusz 100 lat urodzin 14 Jubileusz 100 lat urodzin 13 Jubileusz 100 lat urodzin 12 Jubileusz 100 lat urodzin 11 Jubileusz 100 lat urodzin 10 Jubileusz 100 lat urodzin 9 Jubileusz 100 lat urodzin 8 Jubileusz 100 lat urodzin 7 Jubileusz 100 lat urodzin 6 Jubileusz 100 lat urodzin 5 Jubileusz 100 lat urodzin 4 Jubileusz 100 lat urodzin 3 Jubileusz 100 lat urodzin 2 Jubileusz 100 lat urodzin 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.