Logo Gminy Kętrzyn

Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach

Zdjęcie grupowe w schronisku ze smakołykami dla kotów

     17 lutego to nie jest tylko data, która ma wywołać uśmiech na naszej twarzy. Światowy Dzień Kota to okazja do propagowania praw zwierząt, pomocy bezdomnym zwierzętom, ma także przypominać, jak wiele korzyści przynoszą nam nasi mruczący towarzysze.

W czwartkowe popołudnie 17 lutego z okazji Dnia Kota Paweł Bobrowski-Wójt Gminy Kętrzyn wraz z dziećmi z Gminnego Ośrodka Kultury w Kętrzynie odwiedził schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pudwągach.

Bezdomne zwierzęta ze schroniska mogą cieszyć się smakołykami i nowymi zabawkami. Wszystko dzięki mieszkańcom Gminy Kętrzyn, a także pracownikom Urzędu Gminy Kętrzyn, Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki którzy w ostatnich dniach przekazywali karmę do świetlic wiejskich. Natomiast dzieci ze świetlic wykonały ręcznie zabawki dla kotków. W trakcie wizyty w schronisku Pan Wójt Paweł Bobrowski rozmawiał z dziećmi m.in. w jaki sposób sprawowana jest opieka nad przebywającymi w schronisku kotami i psami, jak dbać o swoich czworonożnych przyjaciół oraz jak adoptować zwierzę ze schroniska.

Zbiórka darów została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie i Bibliotekę Publiczną Gminy Kętrzyn w Czernikach.

Wszystkim kotom, a zwłaszcza tym bezdomnym w schroniskach życzymy, aby jak najszybciej znalazły dom i swojego człowieka.

 Dziękujemy wszystkim dzieciom, osobom które ofiarowały karmę i inne potrzebne rzeczy dla zwierząt ze schroniska.

Galeria zdjęć

Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 14 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 13 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 12 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 11 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 10 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 9 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 8 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 7 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 6 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 5 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 4 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 3 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 2 Miauuuu…. z wizytą u kotków w schronisku w Pudwągach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności