Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Nakomiadach

Zdjęcie do Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Nakomiadach

     W piątek 25 czerwca dla  uczniów Szkoły Podstawowej  w Nakomiadach zabrzmiał ostatni dzwonek. Po mszy w miejscowym kościele odbył się uroczysty apel. Wzięli w nim udział uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice oraz zaproszeni goście.

Wszystkich obecnych przywitała dyrektor szkoły Olga Wanago. Następnie dokonała podsumowania mijającego roku szkolnego. Podziękowała za dobrą współpracę kadrze pedagogicznej,  pracownikom obsługi i administracji oraz wójtowi Gminy Kętrzyn Pawłowi Bobrowskiemu. Dyrektor szkoły podziękowała również za wieloletnią i sumienną pracę wychowawczyni klasy II Elżbiecie Mackiewicz oraz pracownikowi obsługi p. Teresie Dawidowskiej.

  - Ze względu na obostrzenia epidemiczne i  zdalne nauczanie mijający  rok szkolny był trudnym okresem dla nas wszystkich.  Jednakże dzięki współdziałaniu rodziców, uczniów i kadry pedagogicznej uważam, że  pokonaliśmy wszelkie przeszkody -  podkreśliła Olga Wanago.

 - W imieniu wójta Gminy Kętrzyn oraz swoim chciałabym podziękować pedagogom i pracownikom placówki za rzetelną pracę. Uczniom gratuluję sukcesów. Życzę Wam miłego i bezpiecznego wypoczynku  -powiedziała  inspektor ds. oświaty Anna Abramowicz. Następnie wyróżnieni  w nauce uczniowie i laureaci konkursów otrzymali  nagrody.

Na zakończenie uczniowie klasy ósmej pożegnali się ze swoją wychowawczynią Justyną Gregorczyk,  młodszymi kolegami i nauczycielami.

Andrzej Sydor

Galeria zdjęć

Dyrektor szkoły dziękuje przewodniczącej Rady Rodziców (2) Dyrektor szkoły dziękuje przewodniczącej Rady Rodziców Dyrektor szkoły podczas przemówienia (2) Dyrektor szkoły podczas przemówienia Dyrektor szkoły przemawia do uczniów kl. VIII Dyrektor szkoły wręcza nagrodę uczniowi klasy II Dyrektor szkoły żegna p. Elżbietę Mackiewicz Grono pedagogiczne i pracownicy obsługi Inspektor ds. oświaty czyta list w imieniu wójta Gminy Kętrzyn Klasa II żegna p. Elzbietę Mackiewicz Klasa II żegna swoją wychowawczynię (2) Klasa II żegna swoją wychowawczynię (3) Klasa II żegna swoją wychowawczynię (4) Klasa II żegna swoją wychowawczynię Klasa VII żegna starszych kolegów Klasa VII żegna swoich starszych kolegów Klasa VIII Nauczycielka religii wśród uczniów Pani Elżbieta Mackiewicz z klasą II Pożegnanie p. Teresy Dawidowskiej Przemówienie przewodniczącej Rady Rodziców Uczennica klasy VIII dziękuje nauczycielce jęz. polskiego Uczennica klasy VIII dziękuje wychowawczyni Uczeń klasy VIII dziękuje dyrektorowi szkoły Uczeń klasy VIII dziękuje nauczycielce oddziału przedszkolnego Uczneń klasy VIII dziękuje nauczycielce biologii Uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią Uczniowie klasy II z wychowawczynią Uczniowie klasy III wraz z rodzicami Uczniowie klasy VI  i VII Uczniowie klasy VIII dziękują kadrze pedagogicznej (2) Uczniowie klasy VIII dziękują kadrze pedagogicznej Uczniowie klasy VIII wraz z wychowawczynią Uczniowie klasy VIII Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Wręczanie świadectw klasie VIII (2) Wręczanie świadectw klasie VIII (3) Wręczanie świadectw klasie VIII (4) Wręczanie świadectw klasie VIII (5) Wręczanie świadectw klasie VIII (6) Wręczanie świadectw klasie VIII (7) Wręczanie świadectw klasie VIII
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.