Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII - Jakub Krygier z SP w Kruszewcu!!!

Zdjęcie do GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII - Jakub Krygier z SP w Kruszewcu!!!

     „A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają”. Trzecioklasiści szkół Gminy Kętrzyn język znają, ale mogli się także sprawdzić w pisaniu. Z tego też powodu, 13 czerwca w Szkole Podstawowej w Kruszewcu odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny Klas III „Mistrz Ortografii”. Najlepsi uczniowie klas III z naszej gminy zmierzyli się z tekstem na temat krajobrazów Polski, który także nawiązywał do zbliżających się wakacji. Dyktando zawierało mnóstwo wyrazów z różnymi trudnościami ortograficznymi. Pojawiły się wyrazy m.in.: dżdżysty, nieuchronnie, pośród, strużka, hale, kosodrzewina, trzmiele, źródło. Po sprawdzeniu tekstów komisja wyłoniła Mistrza: ucznia klasy III a z SP w Kruszewcu- Jakuba Krygiera i dwóch wicemistrzów: Jakuba Rosińskiego także z klasy III a SP w Kruszewcu oraz Michała Gajewskiego ze SP w Biedaszkach. Uczniów z Kruszewca przygotowywała p. Elwira Żukowska, a ucznia z SP w Biedaszkach p. Ewa Stępkowska.Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców przy SP w Kruszewcu oraz pozyskanych sponsorów. Tekst dyktanda przygotowała p. Barbara Wiłkowska, a organizatorem Konkursu była p. Elwira Żukowska. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w poznawaniu ojczystego języka, bo „Jakie rozkosze, jakie rozkosze ! Umieć wypisać słowo po słowie, ...”.

 Elwira Żukowska

Galeria zdjęć

GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 15 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 14 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 13 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 12 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 11 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 10 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 9 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 8 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 7 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 6 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 5 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 4 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 3 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 2 GMINNY MISTRZ ORTOGRAFII 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.