Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Dzień Dziecka w Nakomiadach

Zdjęcie do Dzień Dziecka w Nakomiadach
Sobota, 12 czerwca 2021r. w Nakomiadach odbył się Dzień Dziecka. Zebraliśmy się tego dnia na placu przy Altanie. Dzieci miały spory wybór atrakcji. Jedną z ciekawych były dmuchane zjeżdżalnie i zamki. Każde dziecko mogło wielokrotnie skorzystać z dmuchańców. Niespodzianką był wóz Strażacki, do którego można było wsiąść, popatrzeć na różnego rodzaju sprzęt do ratowania życia. Niektórzy spróbowali przebiec przez kurtynę wodną.

Fajną radość dla dzieci i rodziców sprawiły konkurecje i zabawy. Rysunek na czas, taniec na kartkach, bieg kelnera czy chusta animacyjna. Można było usmażyć kiełbaskę w ognisku, pojeść gofry z truskawkami, watę cukrową czy też napić się kompotu. Dzieciaczki łapały banki mydlane, wypuszczane ze specjalnego urządzenia. Tygrysek i Smerf, maskotki które zafascynowały najmniejszych. Każdy chciał mieć zdjęcie. Na zakończenie imprezy, każde dziecko dostało po lodzie.
Miłymi gośćmi którzy nas odwiedzili byli : Pan Wójt oraz Pani Dyrektor GOK-u. Dziękujemy za tak mile spędzone chwile.
Dziękujemy dla OSP Karolewo.
Podziękowania współorganizatorm, brawo my!
Za pomysłowość odwiedzin dzieci, które nie mogły się stawić na imprezę, również dziękujemy.
Dziękujemy rodzicom, którzy licznie przybyli na imprezę.
Dziękujemy dzieciom, bez Was świat nie byłby tak kolorowy.

Galeria zdjęć

Dzień Dziecka w Nakomiadach 21 Dzień Dziecka w Nakomiadach 20 Dzień Dziecka w Nakomiadach 19 Dzień Dziecka w Nakomiadach 18 Dzień Dziecka w Nakomiadach 17 Dzień Dziecka w Nakomiadach 16 Dzień Dziecka w Nakomiadach 15 Dzień Dziecka w Nakomiadach 14 Dzień Dziecka w Nakomiadach 13 Dzień Dziecka w Nakomiadach 12 Dzień Dziecka w Nakomiadach 11 Dzień Dziecka w Nakomiadach 10 Dzień Dziecka w Nakomiadach 9 Dzień Dziecka w Nakomiadach 8 Dzień Dziecka w Nakomiadach 7 Dzień Dziecka w Nakomiadach 6 Dzień Dziecka w Nakomiadach 5 Dzień Dziecka w Nakomiadach 4 Dzień Dziecka w Nakomiadach 3 Dzień Dziecka w Nakomiadach 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.