Chłopcy z Kruszewca najlepsi w województwie!!!
Drużyna chłopców do lat 13 ze Szkoły Podstawowej w Kruszewcu zwyciężyła w finale wojewódzkim piłki ręcznej rozgrywek ,,Moje Boisko Orlik''. W turnieju finałowym w Olecku, reprezentanci naszej Gminy wygrali wszystkie mecze i zdobyli złote medale. Jest to kolejny sukces młodych piłkarzy ręcznych i ich nauczyciela Jarka Wanago. Należy przypomnieć, że przed miesiące byli w finale wojewódzkim Szkolnego Związku Sportowego i w hali Urania w Olsztynie wywalczyli srebrne medale.
