Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

15 lat w jednym klubie !!!

Zdjęcie do 15 lat w jednym klubie !!!

   Rafał Sokołowski przez 15 lat był trenerem Wilczka Wilkowo i nauczycielem w Szkole Podstawowej w Wilkowie. 15 lat w jednej szkole to w polskich realiach norma, ale 15 lat w jednym klubie to ewenement na skalę światową! Rafał Sokołowski nadal będzie pracował w szkole i w klubie z najmłodszymi rocznikami. Odpocznie jedynie od pracy z seniorami. Będzie miał wreszcie więcej czasu dla swojej rodziny.

W styczniu 2009 roku w wieku 24 lat został trenerem drużyny Wilczka istniejącego 4,5 roku i będącego nowicjuszem w A-klasie. Po roku Wilczek awansował ,,z przytupem’’ do okręgówki odnosząc 17 zwycięstw, 3 remisy i 0 porażek. W okręgówce grają głownie drużyny z miast dużych i bardzo dużych. A nasza drużyna z gminy wiejskiej gra nieprzerwanie 14 rok zajmując głównie miejsca w okolicach 6 lokaty. Rekord to 4 miejsce, a najgorzej 11 miejsce.

Kolejnym ewenementem jest fakt, że Rafał Sokołowski prowadził oprócz seniorów zespoły Wilczka w kategoriach orlik, młodzik, trampkarz i junior. W zespole Wilkowa są zawodnicy, których jeden trener szkolił od szkolnej zerówki do piłkarskich seniorów.

W dniu dzisiejszym podczas sesji Rady Gminy Kętrzyn Rafał Sokołowski otrzymał podziękowania  od Wójta i Rady Gminy Kętrzyn, oraz od Zarządu i zawodników Wilczka Wilkowo.

Podziękowania za 15 lat pracy, polegającej na  wprowadzaniu dzieci i młodzieży Gminy Kętrzyn we wspaniały świat piłki nożnej !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.