Logo Gminy Kętrzyn

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "#SzczepimySię"

     Nasi Mili, w dniu dzisiejszym nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,,#SzczepimySię’’. W konkursie zostało zgłoszonych 48 prac, z czego wyłonionych zostało 11 osób. Dziękujemy wszystkim dzieciom za tak liczny udział w konkursie. Według Komisji wszystkie prace zasługują na wyróżnienie, czego dowodem będzie wręczenie skromnego upominku pozostałym uczestnikom.

Poniżej zamieszczamy listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Przedszkola

I miejsce Agata Rutkowska
II miejsce Alicja Koper
III miejsce  Jakub Ciborski

 

I miejsce kat. przedszkolaki

II miejsce kat. przedszkolaki

III miejsce kat. przedszkolaki

 

Szkoły Podstawowe

w  kategorii wiekowej 7-9 lat

I miejsce Oliwier Grabowski
II miejsce Alicja Łopacka
III miejsce  Jan Pyrka

Wyróżnienie otrzymała: Helena Lech 

I miejsce kl. I-III

II miejsce kl. I-III

III miejsce kl. I-III

Wyróżnienie kl. I-III

 

Szkoły Podstawowe

w  kategorii wiekowej 10-15 lat

 I miejsce Natasza Szewczyk
II miejsce Oliwier Bryza
III miejsce  Kornelia Celińska

Wyróżnienie otrzymał: Jacek Radziwoniuk

 

I miejsce kl. IV-VIII

II miejsce kl. IV-VIII

III miejsce kl. IV-VIII

Wyróżnienie kl. IV-VIII

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu.

 

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w dniu 2 listopada o godz. 10:00 w sali nr 21 w Urzędzie Gminy Kętrzyn.

Pozostałe dzieci upominki otrzymają w „swoich” Szkołach.

Justyna Bohdanowicz-Bondar

powrót do kategorii
Poprzedni

Pozostałe
aktualności